Yarı Zamanlı Ümraniye Türk Ev Yardımcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Ümraniye ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Yarı Zamanlı Ümraniye Türk Ev Yardımcısı Arıyoruz

Ümraniye armağan evler' de çatı dubleksi 4+1 evimizde eşim ile birlikte yaşıyoruz. 15 yaşında 12 yaşında çocuklarımız var. Çocuklar gün içerisinde okulda oluyorlar. Çocuklara göz kulak olacak evin toparlamasını, temizliğini ve yemeğini yapacak 30-45 yaş aralığında yarı zamanlı ev yardımcı arıyoruz. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri gelmesini istiyoruz. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri bizim için uygundur. Maaş 12. 000 tl + yol ücreti vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şükrüye B.
Bakıcı Arayan Şükrüye B.
Ümraniye - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 20.11.2023
  • İlan No: 509276
  • Görüntülenme: 294
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.