Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Yalova Çınarcık Bakıcı Arıyorum

8 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Yalova
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Yalova Çınarcık Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Tuğçe M.

Çınarcık - Yalova

15.05.2024

42 Yaşında

42 Yaşında
Çınarcık - Yalova

21.000 - 25.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Psikoloji mezunu, aktif araç kullanıyorum, parka, etkinliklere, müzeye, çocuk oyun alanlarına götürebilirim. Montessori eğitim bilgim mevcut. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Hatice Esra Y.

Çınarcık - Yalova

18.05.2024

48 Yaşında

48 Yaşında
Çınarcık - Yalova

17.000 - 21.000 TL - Yatılı

Temiz, çocukları, yaşlıları seven biriyim. Yemek, hamur işi, tatlı ve aperatif bilgilere sahip olan modern görünüşlü iş disiplinli biriyim. Asıl mesleğim güzellik uzmanıyım. Ankara' da bir bürokrat annesine refakatçi yaşlı yardımcısı olarak baktım . Villa. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Simge K.

Çınarcık - Yalova

13.05.2024

24 Yaşında

24 Yaşında
Çınarcık - Yalova

6.000 - 9.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Daha önce çocuk bakıcılığı alanında tecrübem mevcuttur. Çocuk giyim mağazasında çalıştım, üstelik çocuk gelişim okuyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Sinem B.

Çınarcık - Yalova

29.04.2024

40 Yaşında

40 Yaşında
Çınarcık - Yalova

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Alakart mutfağında aşçıyım ama şu an çalışmıyorum. Acil işe ihtiyacım var. Temizlik personeli olarak da çalıştım. Temiz ve titiz biriyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Birsen B.

Çınarcık - Yalova

04.11.2023

59 Yaşında

59 Yaşında
Çınarcık - Yalova

Yatılı

Yalova'nın çınarcık ilçesinde ikamet etmekteyim. 5 yıl boyunca yatalak hasta anneme baktım, annem vefat ettikten sonra 2 yıl boyunca başka bir yaşlı teyzeye baktım. Baktığım aile çok memnun kaldı. Yaşlı bakım konusunda çok tecrübeliyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Hazal S.

Çınarcık - Yalova

30.10.2023

44 Yaşında

44 Yaşında
Çınarcık - Yalova

Yatılı

Çocukları ve hayvanları seviyorum. Deneyimim yok. Ama kısa sürede uyum sağlayabilirim. Orta seviye yemek yapabilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

İlayda A.

Çınarcık - Yalova

13.05.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Çınarcık - Yalova

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Çalışmayı seven, güler yüzlü biriyim. Birçok işte çalıştım ve ne yapmam gerektiğini biliyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zulayho P.

Çınarcık - Yalova

08.11.2023

44 Yaşında

44 Yaşında
Çınarcık - Yalova

Tam Zamanlı / Gündüzlü

44 yaşında, özbekistan vatandaşıyım. 7 yıl türkiye' de kaldım. Bir ailede baba ve anneye bakıcılık yaptım. Eylül ayında türkiye'ye yeniden giriş yaptım. Oturma izni başvurusunda bulundum. Referans verebilirim. Türkçeyi güzel konuşup, aynı zamanda okur yazarım. . . Devamını Oku

CountryFlag

Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Çınarcık'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Yalova Çınarcık'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Yalova Çınarcık'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Yalova Çınarcık'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Yalova Çınarcık'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Yalova Çınarcık'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Yalova Çınarcık'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Yalova Çınarcık'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Yalova Çınarcık'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Yalova Çınarcık'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Yalova Çınarcık'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Yalova Çınarcık'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Yalova Çınarcık'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.