Üsküdar Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Üsküdar ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Üsküdar Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Üsküdar fıstıkağacında ki 3+1 evimizde 3 kişi yaşıyoruz. 7 aylık bebeğimiz var. Eşim haftada 2 gün işe gidiyor, 2 gün evden çalışıyor, cuma günleri ise süt izni devam ediyor. Eşim işe gideceği günler, pazartesi ve perşembe bebeği bizden bakıcının 07:30 teslim alması akşam 19:30'a kadar bakması gerekecek , diğer günler ise, 08:30 - 17:30 arası çalışabilir. Bakıcıdan beklentimiz, çocuk ile ilgilenmesi, kitap okuması, onunla oyunlar oynaması. Çocuk uyurken vakti olacağında akşam yemeğini yapabilir. Haricen temizlik vb. Konularda destek istemiyoruz. Çocuk emekleme ve hareketlenmeye başladığı bir süreçteyiz, ek gıda süreci var. Bu tür konulara hakim, tecrübesi olan mümkünse 30-40 yaş aralığında adaylar bizim için uygun . Haftada 5 gün çalışacak maaş 20. 000 tl + yol ücreti vereceğiz. Adayın tecrübesine göre maaşta esneklik sağlayabiliriz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

SERCAN H.
Bakıcı Arayan SERCAN H.
Üsküdar - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 15.02.2024
  • İlan No: 526155
  • Görüntülenme: 252
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.