Tekirdağ Yatılı Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Tekirdağ - Çerkezköy ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Tekirdağ Yatılı Ev Yardımcısı

Tekirdağ çerkezköyde oturan 4 kişilik bir aileyiz. 6 yaşındaki çocuğum okula gidiyor biz de gün içinde iş yerindeyiz. 15 aylık kızımla ilgilenecek kalan zamanda da ütü, yemek, temizlik gibi ev işlerinden sorumlu olacak bir yardımcı arayışımız var. Maaş her şey dahil 25. 000 tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Tekirdağ bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

serap o.
Bakıcı Arayan serap o.
Çerkezköy - Tekirdağ
  • İlan Yetkilisi: Ceren Alok
  • Yayınlama Tarihi: 20.02.2024
  • İlan No: 526159
  • Görüntülenme: 257
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.