Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Tekirdağ Çorlu Bakıcı Arıyorum

11 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Tekirdağ
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Tekirdağ Çorlu Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Miray P.

Çorlu - Tekirdağ

11.04.2024

24 Yaşında

24 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

400 - 550 TL - Günlük

Eğitim fakültesi mezunu sosyal bilgiler öğretmeniyim. Daha önce oyun ablalığı yaptım. Tekirdağ çorlu da ikamet ediyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Güldem Ç.

Çorlu - Tekirdağ

21.03.2024

45 Yaşında

45 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

18 senedir çorlu'da yaşıyorum. Aslen çanakkaleliyim. Sürekli gidebileceğim ev yardımcılık işi arıyorum ya da yatalak olmayan yaşlı da bakabilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Ayşe Ü.

Çorlu - Tekirdağ

16.03.2024

57 Yaşında

57 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Yatılı

Adım ayşe. Memleketim, ankara. Çorlu' da oturuyorum. Üniversite hemşirelik bölümü lisans mezunu emekli hemşireyim. Yalnız yaşıyorum, kızım var. Ilk yardım eğiticisi sertifikam var. Sigara içmiyorum. Evcil hayvanları çok severim. Erzurum-atatürk üniversitesi hemşirelik. . Devamını Oku

id-check
ProfilePic
Çevrimiçi

Begüm K.

Çorlu - Tekirdağ

03.09.2023

21 Yaşında

21 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba, 20 yaşındayım. Daha önce tarçın adında köpek baktım. Deneyimim var. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zehra Betül K.

Çorlu - Tekirdağ

30.07.2023

21 Yaşında

21 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba. Ben zehra, 20 yaşındayım ve öğrenciyim. Boş zamanlarımda öğrenci olarak bana gelir sağlayacak aynı zamanda severek yapacağım işler arıyorum. Bir hayvan sever olarak bakıcılık yapmayı çok isterim. Bir süre önce benim de bir golden. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Ayşe Y.

Çorlu - Tekirdağ

26.07.2023

49 Yaşında

49 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ben ayşe, 49 yaşındayım. Hayvan severim. Daha önce bebek bakıcılığı yaptım. Başka çalıştığım bir işte, evde golden cinsi köpek vardı, eve çalışmaya gittiğimde onunla ilgileniyorum. Köpek bakıcısı olarak çalışabilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Behiye T.

Çorlu - Tekirdağ

19.07.2023

29 Yaşında

29 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Yarı Zamanlı / Part Time

2 çocuk annesiyim. 28 yaşındayım. Çocukları çok seven birisiyim. Yemek yapmayı biliyorum. Sigara kullanmıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Pelin T.

Çorlu - Tekirdağ

18.07.2023

26 Yaşında

26 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Düzenli ve kuralcı biriyim. Yaptığım iş konusun da her zaman dikkatliyimdir. Hayvanları ve çocukları çok seviyorum, onlarla çok iyi anlaşıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Didem D.

Çorlu - Tekirdağ

07.07.2023

42 Yaşında

42 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Istanbul üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum. Iyi şartlarda geçen bir çocukluktan sonra büyük bir iflas sebebiyle para kazanmak için dog walker olarak çalışmaya başladım. Nişantaşı florya bölgesi ağırlıklı olarak çalıştım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Eda G.

Çorlu - Tekirdağ

02.07.2023

19 Yaşında

19 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba. Harçlığımı çıkarmak için iş arıyorum. Hayvanlarla özellikle köpeklerle aram çok iyidir. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Fazılat K.

Çorlu - Tekirdağ

10.02.2023

34 Yaşında

34 Yaşında
Çorlu - Tekirdağ

Yatılı

Türkmenistanlıyım. Ismim fazilet, yaşım 33. Evliyim, kocam 7 senedir burada çalışıyor. Şu anda çorlu'da oturuyorum. Iki tane çocuğumuz var, memlekette. Temizlik, ütü ne iş olsa yaparım. Tek anne olsa daha iyi olur. Yatılı iş arıyorum. . . Devamını Oku

CountryFlag id-check

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ Çorlu'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Tekirdağ Çorlu'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Tekirdağ Çorlu'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Tekirdağ Çorlu'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Tekirdağ Çorlu'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Tekirdağ Çorlu'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Tekirdağ Çorlu'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Tekirdağ Çorlu'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Tekirdağ Çorlu'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Tekirdağ Çorlu'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Tekirdağ Çorlu'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Tekirdağ Çorlu'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.