Sarıyer Karşılama Ve Servis Personeli (erkek)

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Sarıyer ilçesinde Çay Servis ve Temizlik Elemanı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Sarıyer Karşılama Ve Servis Personeli (erkek)

Vadi istanbul' un karşısında yer alan skylandhom avm içinde yer alan ofisimiz için mutfakla, servis ve karşılamayla ilgilenecek erkek personel arayışımız mevcut. Mesai saatleri haftanın 6 günü sabah 9:30 akşam 18:30 şeklinde. Beklentimiz misafir karşılama ve mutfağın düzenini sağlamak olacak. Maaş yol dahil 20. 500 tl + sigorta yapacağız.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çay Servis ve Temizlik Elemanı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Emrah F.
Bakıcı Arayan Emrah F.
Sarıyer - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 16.02.2024
  • İlan No: 525941
  • Görüntülenme: 659
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.