Ortaköy Gündüzlü Türk Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beşiktaş ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Ortaköy Gündüzlü Türk Ev Yardımcısı

Ortaköyde yalnız yaşayan 25 yaşındaki patronumuz için gündüzlü 09:00-18:00 saatleri arasında çalışacak türk ev yardımcısı arayışımız mevcuttur. Ütü, yemek, gardrop düzeni ve günlük temizlik beklentimiz var. Haftada bir gün detaylı temizlik için gelen bir elemanımız da var. 40-50 yaş aralığında tercihen yakın oturan ve referanslı adayların başvurmasını rica ediyoruz. Maaş 30. 000 tl her şey dahil. Izin günü pazar olacaktır.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Murat M.
Bakıcı Arayan Murat M.
Beşiktaş - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Ceren Alok
  • Yayınlama Tarihi: 20.02.2024
  • İlan No: 525714
  • Görüntülenme: 1508
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.