Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Ordu Bakıcı Arıyorum

9 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Ordu
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Ordu Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Umut V.

Altınordu - Ordu

21.05.2024

25 Yaşında

25 Yaşında
Altınordu - Ordu

25.000 - 29.000 TL - Yatılı

Hasta yaşlı bakım teknisyeni mezunuyum. Bakım merkezi ve huzurevi gibi alanlar da çalıştım. Depo personeli, şoför olarak da çalıştım. Bilgiye açık biriyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Nurcan B.

Fatsa - Ordu

17.05.2024

27 Yaşında

27 Yaşında
Fatsa - Ordu

17.000 - 21.000 TL - Yatılı

Lisans mezunuyum. Ünye'de 10 ay yatılı çalıştım. Kadın vefat ettiği için orada bitti. Şu anda 9 aydır perşembe de yatılı çalışıyorum. 28 yaşındayım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Mertcan B.

Altınordu - Ordu

19.04.2024

24 Yaşında

24 Yaşında
Altınordu - Ordu

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Günlük giyimine önem veren, güzel kokmayı seven, diksiyon ve üslubuna önem veren bir kişiyim. Her zaman çalıştığım yerde ve alanda başarılı olmaya gayret gösteririm ve elimden gelen her şeyi yaparım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zulayxo A.

Altınordu - Ordu

12.02.2024

30 Yaşında

30 Yaşında
Altınordu - Ordu

Yatılı

Zulayxo ben, özbek vatandaşayım. 30 yaşındayım. Bekarım, bir çocuğum var. 4,5 yıldır türkiye'deyim. Trakeostomili konsantrator ve ventilatore bağlı hasta bakımı, aspirasyon ve fizik egzersizleri konusunda tecrübeliyim. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Damla E.

Ünye - Ordu

09.10.2023

25 Yaşında

25 Yaşında
Ünye - Ordu

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Adım damla. 25 yaşındayım. Sosyal hizmet danışmanlık öğrencisiyim. Antalya akdeniz üniversitesi turizm otel işletmeciliği okudum. Alanım mutfak sanatlarıydı. Yemek yapmayı biliyorum. Fakat obsesifim bu yüzden hala tarife bakma huyum var. Detaylı temizlik yaparım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Fulya Naz A.

Altınordu - Ordu

02.10.2023

25 Yaşında

25 Yaşında
Altınordu - Ordu

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Eşim ve ben, sağlık çalışanıyız, iş arıyoruz. Sağlıkçı olmamız hastalar açısından da bir avantaj olduğunu düşünüyoruz. Görüşebilirsek seviniriz. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Neslihan A.

Ünye - Ordu

16.06.2023

23 Yaşında

23 Yaşında
Ünye - Ordu

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Tıbbi laboratuvar bölümü 2022 mezunuyum. 21 yaşındayım. Ordu'da yaşıyorum. Seyahat engelim bulunmamaktadır esnek çalışmalara uyumluyum. Kitap okumayı resim çizmeyi severim. Çocuklarla iyi anlaşırım sevecen yüzlüyüm. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Cansu Tuğba Ş.

Altınordu - Ordu

05.07.2023

31 Yaşında

31 Yaşında
Altınordu - Ordu

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhabalar. Okul öncesi öğretmeniyim. 11 yıllık çeşitli kurumlarda öğretmenlik geçmişim var. 2 ile 6 yaş arası çocuklar ile çalıştım. Şu an ordu'da oturuyorum. 1 aya kadar istanbul'a taşınacağım. Detayları görüşmede konuşabiliriz. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Gülistan K.

Altınordu - Ordu

17.09.2023

57 Yaşında

57 Yaşında
Altınordu - Ordu

Yatılı

Çok temiz ve titiz bir insanım. Çocukları ve yaşlıları çok severim. Çok hızlıyımdır, elim çabuktur. Kendi evim gibi çalışırım. Daha önce göztepe'de çocuk bakımı işinde çalıştım. (4 sene) sonra kadıköy'de yaşlı bakımında çalıştım. (2 sene). . Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Ordu 'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Ordu 'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Ordu 'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Ordu 'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Ordu 'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Ordu 'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Ordu 'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Ordu 'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Ordu 'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Ordu 'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Ordu 'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Ordu 'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Ordu 'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.