Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Nijeryalı Bakıcı Arıyorum

5 Nijeryalı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Nijeryalı Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Faith O.

Çankaya - Ankara

08.04.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Çankaya - Ankara

6.000 - 9.000 TL - Yarı Zamanlı / Part Time

Nijeryalı Bakıcı

Merhaba, ben faith, nijeryalıyım. Burada ankara'da okuyan bir öğrenciyim ve yarı zamanlı bir iş arıyorum. Temizleyebilirim. Teşekkür ederim. Hi, ı'm faith, ı'm interested in this job. I'm from nigeria. I am. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Oyewole F.

Esenyurt - İstanbul

06.02.2024

26 Yaşında

26 Yaşında
Esenyurt - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Nijeryalı Bakıcı

Ben layo, 3 yıldır istanbul'dayım, 2-6 yaş arası bir anaokulunda ingilizce öğretmenliği yaptım. Istanbul'da 1 yıl dadılık yaptım. Çocukları çok seviyorum, birlikte olmaktan çok keyif alıyorum, çocukların yanında çok enerjik ve mutluyum. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Misturah O.

Sarıyer - İstanbul

21.07.2023

21 Yaşında

21 Yaşında
Sarıyer - İstanbul

Yarı Zamanlı / Part Time

Nijeryalı Bakıcı

I am applying for the post of a babysitter with utmost interest. I have experienced where ı worked with a family during the summer last year. I will be glad if the position can be. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Favour A.

Ümraniye - İstanbul

08.04.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Ümraniye - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Nijeryalı Bakıcı

Benim adım favor, 20 yaşındayım. Nijeryalıyım ve istanbul'da bir üniversitede okuyorum. 2. Sınıfta hemşirelik okuyorum. Yaklaşık 3 yıldır türkiye'deyim ve geçen yıl burada istanbul'da büyükada'da bebek bakıcılığı yaptım. Ben ailemin ilk çocuğuyum ve tüm kardeşlerime ben. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Esther Z.

Şişli - İstanbul

10.10.2022

29 Yaşında

29 Yaşında
Şişli - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Nijeryalı Bakıcı

Merhaba benim adım esther, nijeryalıyım ve 28 yaşındayım. Yaşlılara bakma ve bazı türk yemeklerini pişirmede iyiyim, ingilizce ve çok az türkçe konuşuyorum. Gerçekten iyi bir bakıcıyım. Bana çalışma şansı verirseniz çok memnun olurum. Nazik. . Devamını Oku

CountryFlag

Sıkça Sorulan Sorular

Yatılı Nijeryalı Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Yatılı Nijeryalı Bakıcı Ücretleri ortalama 24.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Bu ücretler, adayın beceri ve yeteneklerine ile ailenin beklentilerine göre farklılaşmaktadır.

Gündüzlü Nijeryalı Bakıcı Fiyatları Nedir?

Gündüzlü Nijeryalı Bakıcı fiyatları, adayın deneyim ve becerileri ile ailenin beklentilerine göre 20.000 TL ile 26.000 TL arasında değişmektedir. İş arayan Gündüzlü Nijeryalı Bakıcılar genelde evlerine yakın ve ulaşım imkanı rahat olan adreslerde çalışmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle merkezi yerlerde olmayan veya ulaşım imkanı zor olan yerler için bu ücretler artış gösterebilmektedir.

Nijeryalı Bakıcı Maaşlarını Etkileyen Faktörler

Nijeryalı Bakıcı Maaşları, genel olarak adaydan talep edilen işin içeriği ile adayın deneyim ve niteliğine göre belirlenmektedir. Yatılı veya gündüzlü talep edilmesi, çalışma saatleri ve izin durumu ile adayın önceki tecrübeleri ve referans durumu gibi faktörler önemlidir. Tercih edilen bir yabancı dili yeterlilik seviyesinde bilen bakıcılar daha fazla ücret talep edebilmektedirler. Ülkemizdeki döviz kuru da Nijeryalı Bakıcı maaşlarının belirlenmesine ciddi oranda etki etmektedir. Ayrıca Nijeryalıların nüfus olarak daha az yaşadıkları bölgelerde, sosyalleşme sorunundan dolayı talep ettikleri ücretler artmaktadır.

Nijeryalı Bakıcı Nasıl Olmalı?

Her şeyden önce evinize alacağınız ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişinin güvenilir olması gerekmektedir. Referanslı adayları tercih etmeli ve eski çalıştıkları yer ile görüşerek Nijeryalı Bakıcıyı daha yakından tanımaya çalışmalısınız. Ayrıca kolay iletişim kurulabilen, dürüst, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü olması gibi kriterler de önemlidir.

Nijeryalı Bakıcı Arıyorum Nasıl Bulabilirim?

Aradığınız Nijeryalı bakıcıyı firmamız aracılığıyla 2 şekilde bulabilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti,

   Profesyonel ekibimiz size en doğru ve en güvenilir Nijeryalı Bakıcı adaylarını önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Nijeryalı Bakıcı Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nijeryalı Bakıcıya iş başı yaptırdığınızda bir süre yanında olmalı ve gözlem yapmalısınız. İşini özenle yaptığına ve sorumluluk alabileceğine dair kanaat oluşturmalısınız.

Nijeryalı Bakıcılar ile İş Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Kişinin iletişim yeteneğini, tavırlarını ve nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek için iş görüşmeleri oldukça önemlidir. İyi bir gözlem yapmalı ve olabildiğince soru sormalısınız. Beklentilerinizi, anlaşıldığından emin olacağınız şekilde net olarak ifade etmelisiniz. İş Arayan Nijeryalı Bakıcıdan da beklentisinin ne olduğunu ve sizin beklentilerinizi karşılama noktasında kendisini nasıl değerlendirdiğini sorabilirsiniz.

Nijeryalı Bakıcı Çalışmaya Başlamadan İstenmesi Gereken Evraklar

Kimlik Bilgisi: Çalıştıracağınız kişinin kimlik bilgisi elinizde olması gereken önemli bir evraktır.  Nijeryalı bakıcınızdan hem oturma izni hem de pasaport fotokopisi alınması doğru olacaktır. Olası bir adli durumda bu belgelerin hazır bulunması, birçok konuda size kolaylık sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Nijeryalı Bakıcının nerede oturduğunu yani açık adresini bilmeniz önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyerek, resmi evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sağlık Raporu: Nijeryalı Bakıcının bulaşıcı bir hastalık taşıyıp taşımadığını bilmek, ailenizi olası risklerden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz.

Sabıka Kaydı: Nijeryalı Bakıcı uzun süredir ülkemizde bulunuyor ise,  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge istenebilir. Böylece bakıcının ülkemizde daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını görebilirsiniz.

Nijeryalı Bakıcı Çalıştırmak için Bilinmesi Gerekenler

Yabancı Uyruklu kişilerin ülkemizde çalışabilmeleri için mevcut yasalar gereği çalışma izinlerinin bulunması gerekmektedir. Yürürlükteki uygulamalar gereği bu kişiler kendileri başvurarak bu izni alamazlar. Nijeryalı Bakıcının Çalışma izni, İşveren tarafından Çalışma Bakanlığına başvurarak yapılabilir. Çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için kişinin öncelikle Türkiye’ de oturum izni olması şartı aranmaktadır. Yurt dışında bulunan ve ülkemize çalıştırılmak üzere davet edilen kişiler için bu şart geçerli değildir. İzni onaylanıp çalışmaya başlayan Nijeryalı Bakıcının aylık SGK Primlerinin İşveren tarafından ödenmesi gerekecektir.

Ev hizmetlerinde çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için aşağıdaki şartlardan birisi geçerli olmalıdır.

  • Evinde 15 (On Beş) yaşından küçük çocuğu bulunanlar çocuk bakıcısı olarak çalıştırmak şartıyla,
  • Evinde veya birinci derece akrabası olması şartıyla başka bir evde 65 (Altmış Beş) yaşından büyük birisinin genel bakımını yapması şartıyla,
  • 65 yaşından küçük ama hastalığı doktor raporu ile sabit olanlar için birinci dereceden akrabalar, ilgili kişinin bakımında çalıştırma şartıyla,

yabancı uyruklu kişi için çalışma izni alabilirler. Nijeryalı Bakıcınıza çalışma izni yaptırırken enuygunbakici.com ekibinden destek alabilirsiniz.