Muğla Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Muğla - Marmaris ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Muğla Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Marmariste ki 2 katlı evimizde annem ve babam birlikte yaşıyorlar. Babam 78 yaşında alzheimer hastası uyku sorunu ve saldırganlığı yok. Annem 70 yaşında kalça kemiğini kırdı işlerini destek ile yapıyor . Gelen kişi anne ve babama destek sağlayacak ev toparlamasına yardımcı olabilir. Güleryüzlü biri olmalı. Haftada 1 gün izin maaş 20. 000 tl-25. 000 tl arasında adaya göre değişkenlik gösterecek.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Muğla bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Banu D.
Bakıcı Arayan Banu D.
Marmaris - Muğla
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 12.02.2024
  • İlan No: 513531
  • Görüntülenme: 477
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.