Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Muğla Fethiye Bakıcı Arıyorum

8 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Muğla
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Muğla Fethiye Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Zeynep Ç.

Fethiye - Muğla

19.05.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Fethiye - Muğla

6.000 - 9.000 TL - Yarı Zamanlı / Part Time

Liseden yiyecek içecek hizmetleri bölümü mezunuyum. Turizm ve otel işletmeciliği önlisans mezunuyum. 22 yaşındayım 13 yaşımdan beridir çalışıyorum. Garsonluk, satış danışmanlığı yaptım. 5 yıldızlı otellerde pasta usta yardımcılığı, garsonluk yaptım. Şuanda 5 yıldızlı otelde restoran. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Pınar Servet D.

Fethiye - Muğla

14.05.2024

39 Yaşında

39 Yaşında
Fethiye - Muğla

700 - 900 TL - Günlük

Kayseri bünyan sağlık meslek hemşirelik bölümü mezunuyum. 39 yaşındayım. Birçok iş dalında çalıştım. Yemek, temizlik, ütü konusunda oldukça iyiyim. Çocuklarla, yaşlılarla aram çok iyidir. Evcil hayvan besliyorum. Olan evde de sorun. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Yağmur K.

Fethiye - Muğla

01.05.2024

35 Yaşında

35 Yaşında
Fethiye - Muğla

21.000 - 25.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

2009-2023 yılları arasında baki metal (istanbul) firmasında kendi imalatımız olan televizyon askı aparatları zincir mağaza satış ve pazarlama bölümünde (vatan bilgisayar, teknosa, metro grossmarket, bauhuas, gold bilgisayar firmaları ile çalıştım. Mağaza satış, depo işleyiş, merkez. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Nazlı G.

Fethiye - Muğla

18.04.2024

34 Yaşında

34 Yaşında
Fethiye - Muğla

25.000 - 29.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhabalar ben anaokulu öğretmenliği ve drama mezunuyum. Istanbul'dan fethiye'ye yeni taşındım, bu sebeple iş arayışım bulunmakta :). Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Remziye M.

Fethiye - Muğla

11.05.2024

19 Yaşında

19 Yaşında
Fethiye - Muğla

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ev temizliklerine gidiyorum. Apart, hotel, villa gibi birçok yerde temizlik yaptım, tecrübem var. Çocuk da baktım tecrübeliyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Ayşegül Ş.

Fethiye - Muğla

13.04.2024

39 Yaşında

39 Yaşında
Fethiye - Muğla

700 - 900 TL - Günlük

Merhaba 39 yaşında bayanım evliyim, fethiye’de yaşıyorum. Çocuklarla ilgilenmeyi seviyorum aynı zamanda bebek fotoğrafçısıyım. Ek iş olarak oyun ablası işini yapabilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Aripova D.

Fethiye - Muğla

24.04.2024

40 Yaşında

40 Yaşında
Fethiye - Muğla

29.000 - 34.000 TL - Yatılı

Yaşım 40, yabancıyım. Özbekistan'dan geldiğim 3 sene oldu. Şu anda fethiye' de yaşıyorum ve iş arıyorum. Evliyim, 2 tane çocuğum var ama burada değil özbekistan'da. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Gözde Y.

Fethiye - Muğla

30.01.2024

31 Yaşında

31 Yaşında
Fethiye - Muğla

Tam Zamanlı / Gündüzlü

2023 ağustos ayı itibari ile fethiye'de ikamet etmeye başladım. 5 ay kadar 80 yaşında bir büyüğün yardımcısı olarak çalıştım. Bu şekilde bakım ve hizmet alanında çalışmaya devam etmek istiyorum. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Muğla Fethiye'de Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Muğla Fethiye'de Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Muğla Fethiye'de Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Muğla Fethiye'de Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Muğla Fethiye'de Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Muğla Fethiye'de yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Muğla Fethiye'de Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Muğla Fethiye'de Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Muğla Fethiye'de Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Muğla Fethiye'de Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Muğla Fethiye'de Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Muğla Fethiye'de iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Muğla Fethiye'de Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.