Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Moldovalı Bakıcı Arıyorum

6 Moldovalı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Moldovalı Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Pelageya V.

Sancaktepe - İstanbul

14.03.2024

55 Yaşında

55 Yaşında
Sancaktepe - İstanbul

Yatılı

Moldovalı Bakıcı

Ismim pelaghei, türk kökenli, moldova vatandaşıyım. Bekarım, 54 yaşındayım. Lise mezunuyum. Iyi derecede yemek yapabiliyorum. Daha önce 10 yıl kadıköy'de evi olan, tuzla’da villası olan ve izmir’de yazlığı olan bir iş. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Anastasia Ö.

Avcılar - İstanbul

16.02.2024

28 Yaşında

28 Yaşında
Avcılar - İstanbul

700 - 900 TL - Günlük

Moldovalı Bakıcı

Merhaba, ismim anastasia. 27 yaşındayım. Sivil havacılık ve kabin hizmetleri mezunuyum. Kendi mesleğimi yapamadım ama organizasyon, satış danışmanlığı ve birçok fuarda yer aldım. En son yaptığım iş kalite kontroldü. Ingilizce ve rusçam mevcut . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Natalia G.

Bağcılar - İstanbul

12.01.2024

51 Yaşında

51 Yaşında
Bağcılar - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Moldovalı Bakıcı

Bebek bakım 0+ yaş 15 yıl tecrübem var. Moldova ve türkiye vatandaşıyım. Bir kızım var. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Aliona D.

Maltepe - İstanbul

11.10.2023

34 Yaşında

34 Yaşında
Maltepe - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Moldovalı Bakıcı

Ismim aliona. Memleket moldova. Istanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Çocukları çok seviyorum. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Elena C.

Derince - Kocaeli

07.03.2023

47 Yaşında

47 Yaşında
Derince - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Moldovalı Bakıcı

46 yaşındayım. Mesleğim hemşirelik, hasta bakıcı ve ev yardımcı olarak iş arıyorum. Evliyim, çocuğum yok. Yemek yapabilirim. Sigara kullanmıyorum. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Elena S.

Esenler - İstanbul

30.11.2022

25 Yaşında

25 Yaşında
Esenler - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Moldovalı Bakıcı

Ismim elena, 24 yaşındayım. Istanbul üniversitesi-cerrahpaşa türkçe öğretmenliği mezunuyum. 20 yıldır istanbul'da ikamet ediyorum. Çocuklarla aram çok iyidir, 2 kız kardeşime de annelik yaptım sayılır. Çocukların istekleri ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinliğe sahibim. Aynı zamanda mezun. . Devamını Oku

CountryFlag

Sıkça Sorulan Sorular

Yatılı Moldovalı Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Yatılı Moldovalı Bakıcı Ücretleri ortalama 24.000 TL ile 31.000 TL arasında olup, beklentilerinize ve adayın yeteneklerine göre ücretler değişebilmektedir.

Gündüzlü Moldovalı Bakıcı Fiyatları Nedir?

Gündüzlü Moldovalı Bakıcı fiyatları, adayın deneyim ve becerileri ile ailenin beklentilerine göre 20.000 TL ile 27.000 TL arasında değişmektedir. İş arayan Gündüzlü Moldovalı Bakıcılar genelde evlerine yakın ve ulaşım imkanı rahat olan adreslerde çalışmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle merkezi yerlerde olmayan veya ulaşım imkanı zor olan yerler için bu ücretler artış gösterebilmektedir.

Moldovalı Bakıcı Maaşlarını Etkileyen Faktörler

Moldovalı Bakıcı Maaşları, genel olarak adaydan talep edilen işin içeriği ile adayın deneyim ve niteliğine göre belirlenmektedir. Yatılı veya gündüzlü talep edilmesi, çalışma saatleri ve izin durumu ile adayın önceki tecrübeleri ve referans durumu gibi faktörler önemlidir. Tercih edilen bir yabancı dili yeterlilik seviyesinde bilen bakıcılar daha fazla ücret talep edebilmektedirler. Ülkemizdeki döviz kuru da Moldovalı Bakıcı maaşlarının belirlenmesine ciddi oranda etki etmektedir. Ayrıca Moldovalıların nüfus olarak daha az yaşadıkları bölgelerde, sosyalleşme sorunundan dolayı talep ettikleri ücretler artmaktadır.

Moldovalı Bakıcı Nasıl Olmalı?

Her şeyden önce evinize alacağınız ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişinin güvenilir olması gerekmektedir. Referanslı adayları tercih etmeli ve eski çalıştıkları yer ile görüşerek Moldovalı Bakıcıyı daha yakından tanımaya çalışmalısınız. Ayrıca kolay iletişim kurulabilen, dürüst, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü olması gibi kriterler de önemlidir.

Moldovalı Bakıcı Arıyorum Nasıl Bulabilirim?

Aradığınız Moldovalı bakıcıyı firmamız aracılığıyla 2 şekilde bulabilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti,

   Profesyonel ekibimiz size en doğru ve en güvenilir Moldovalı Bakıcı adaylarını önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Moldovalı Bakıcı Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Moldovalı Bakıcıya iş başı yaptırdığınızda bir süre yanında olmalı ve gözlem yapmalısınız. İşini özenle yaptığına ve sorumluluk alabileceğine dair kanaat oluşturmalısınız.

Moldovalı Bakıcılar ile İş Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Kişinin iletişim yeteneğini, tavırlarını ve nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek için iş görüşmeleri oldukça önemlidir. İyi bir gözlem yapmalı ve olabildiğince soru sormalısınız. Beklentilerinizi, anlaşıldığından emin olacağınız şekilde net olarak ifade etmelisiniz. İş Arayan Moldovalı Bakıcıdan da beklentisinin ne olduğunu ve sizin beklentilerinizi karşılama noktasında kendisini nasıl değerlendirdiğini sorabilirsiniz.

Moldovalı Bakıcı Çalışmaya Başlamadan İstenmesi Gereken Evraklar

Kimlik Bilgisi: Çalıştıracağınız kişinin kimlik bilgisi elinizde olması gereken önemli bir evraktır.  Moldovalı bakıcınızdan hem oturma izni hem de pasaport fotokopisi alınması doğru olacaktır. Olası bir adli durumda bu belgelerin hazır bulunması, birçok konuda size kolaylık sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Moldovalı Bakıcının nerede oturduğunu yani açık adresini bilmeniz önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyerek, resmi evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sağlık Raporu: Moldovalı Bakıcının bulaşıcı bir hastalık taşıyıp taşımadığını bilmek, ailenizi olası risklerden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz.

Sabıka Kaydı: Moldovalı Bakıcı uzun süredir ülkemizde bulunuyor ise,  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge istenebilir. Böylece bakıcının ülkemizde daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını görebilirsiniz.

Moldovalı Bakıcı Çalıştırmak için Bilinmesi Gerekenler

Yabancı Uyruklu kişilerin ülkemizde çalışabilmeleri için mevcut yasalar gereği çalışma izinlerinin bulunması gerekmektedir. Yürürlükteki uygulamalar gereği bu kişiler kendileri başvurarak bu izni alamazlar. Moldovalı Bakıcının Çalışma izni, İşveren tarafından Çalışma Bakanlığına başvurarak yapılabilir. Çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için kişinin öncelikle Türkiye’ de oturum izni olması şartı aranmaktadır. Yurt dışında bulunan ve ülkemize çalıştırılmak üzere davet edilen kişiler için bu şart geçerli değildir. İzni onaylanıp çalışmaya başlayan Moldovalı Bakıcının aylık SGK Primlerinin İşveren tarafından ödenmesi gerekecektir.

Ev hizmetlerinde çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için aşağıdaki şartlardan birisi geçerli olmalıdır.

  • Evinde 15 (On Beş) yaşından küçük çocuğu bulunanlar çocuk bakıcısı olarak çalıştırmak şartıyla,
  • Evinde veya birinci derece akrabası olması şartıyla başka bir evde 65 (Altmış Beş) yaşından büyük birisinin genel bakımını yapması şartıyla,
  • 65 yaşından küçük ama hastalığı doktor raporu ile sabit olanlar için birinci dereceden akrabalar, ilgili kişinin bakımında çalıştırma şartıyla,

yabancı uyruklu kişi için çalışma izni alabilirler. Moldovalı Bakıcınıza çalışma izni yaptırırken enuygunbakici.com ekibinden destek alabilirsiniz.