Mersin Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Mersin - Erdemli ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Mersin Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Mersin akdeniz mahallesinde yaşayan 3 kişilik bir aileyiz. Çocuğumuz 2 yaşında. Eşim 2. Doğumunu yapacak. Gelecek kişi çocuk bakımı yapmayacak. Ihtiyaç durumunda kayınvalidem çocuk bakımında yardımcı oluyor . Çalışacak kişi yemek , temizlik, ütü yapmayı bilmeli. Isterse haftalık isterse toplu izin kullanabilir. Maaş 30. 000 tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Mersin bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bilal S.
Bakıcı Arayan Bilal S.
Erdemli - Mersin
  • İlan Yetkilisi: Tuba Cihan Yılmaz
  • Yayınlama Tarihi: 10.02.2024
  • İlan No: 526139
  • Görüntülenme: 197
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.