Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Malatya Battalgazi Bakıcı Arıyorum

7 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Malatya
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Malatya Battalgazi Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Zehra Y.

Battalgazi - Malatya

09.04.2024

20 Yaşında

20 Yaşında
Battalgazi - Malatya

6.000 - 9.000 TL - Yarı Zamanlı / Part Time

Inönü üniversitesi gerontoloji bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. Daha önce kafede kasa sorumlusu olarak ve bir mağazada satış danışmanı olarak çalıştım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Merve D.

Battalgazi - Malatya

26.04.2024

31 Yaşında

31 Yaşında
Battalgazi - Malatya

9.000 - 13.000 TL - Yarı Zamanlı / Part Time

Yeni evlendim ve işe ihtiyacım var. Depremden dolayı eskişehir'e gitmiştik, geri geldik memleketimize. Bu sebepten malatya'da iş bulmam zorlaştı. Bebek bakma deneyimim daha öncesinde yeğenlerime ve diyetisyen hocamın ikizlerine ve öğretmen bir hanımefendinin oğluna bakmaktan. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Ayşenur A.

Battalgazi - Malatya

03.04.2024

24 Yaşında

24 Yaşında
Battalgazi - Malatya

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Çocuk gelişimi ile ilgili sürekli kitap okur, blog yazıları okurum. Çocukları çok severim ve beni sevmeyen çocukta yoktur. Bence çocuklar gerçek sevgiyi hissederler ve buna göre karşısındaki kişiyi sevip sevmediğine karar verirler. Daha önce bebek. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Fatma K.

Battalgazi - Malatya

22.02.2024

49 Yaşında

49 Yaşında
Battalgazi - Malatya

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ben fatma, 49 yaşındayım. 9 yıllık aşçılık ve temizlik tecrübem var. Malatya' da yaşıyorum. Bir çok işte is tecrübem var. Ilkokul mezunuyum ve çalışma hayatında kendime ve pratikliğime güvenen biriyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zehra S.

Battalgazi - Malatya

22.02.2024

42 Yaşında

42 Yaşında
Battalgazi - Malatya

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Becerikli, sevecen, kendinden emin bir insanım. Iş arıyorum. Uygun bir iş olursa çalışmak istiyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Funda K.

Battalgazi - Malatya

21.02.2024

27 Yaşında

27 Yaşında
Battalgazi - Malatya

21.000 - 25.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

27 yaşında lise mezunuyum. 5 yıl tekstilde makinacı olarak çalıştım. Bir etiket fabrikasında pazarlama departmanında görev aldım. Deprem sonrası ailem ile beraber yaşıyorum. 1 yıldır çalışmıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Emine G.

Battalgazi - Malatya

06.02.2023

21 Yaşında

21 Yaşında
Battalgazi - Malatya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

4 erkek kardeşimi ben büyüttüm. 20 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Çocuğunuzla konuşabilecek kadar ingilizce öğretebilirim, çok sakin ve pozitif biri olduğumu söylerler, sigara bağımlılığım yok. Hatta telefonumla bile çok az ilgilenirim. Yemek ve temizlikten çok iyi. . Devamını Oku

CountryFlag

Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Battalgazi'de Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Malatya Battalgazi'de Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Malatya Battalgazi'de Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Malatya Battalgazi'de Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Malatya Battalgazi'de Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Malatya Battalgazi'de yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Malatya Battalgazi'de Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Malatya Battalgazi'de Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Malatya Battalgazi'de Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Malatya Battalgazi'de Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Malatya Battalgazi'de Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Malatya Battalgazi'de iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Malatya Battalgazi'de Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.