Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Konya Meram Bakıcı Arıyorum

9 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Konya
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Konya Meram Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Meliha O.

Meram - Konya

12.04.2024

31 Yaşında

31 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ben meliha, konya'da ikamet ediyorum. Çocuk gelişimi ve eğitimi lise mezunuyum. Sevecen, sempatik, çocuklarla ilgilenmeyi seven birisiyim. Çocukların yaş grubuna göre oyun etkinlikleri, faaliyet çalışması, yaş grubuna göre müzikler, boyama çalışmaları ile verimli vakit. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Emine K.

Meram - Konya

15.03.2024

52 Yaşında

52 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Akyokuş'ta kalıyorum. Çocukları çok seviyorum. 2 tane engelli, bir tane otizmli çocuk büyüttüm. 28 yıl tecrübeli bakıcıyım. Almanca, hollandaca dillere sahibim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Aksu Ayşe T.

Meram - Konya

28.02.2024

41 Yaşında

41 Yaşında
Meram - Konya

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Daha önce otizmli çocukların dil gelişimi, el becerisi, ders çalışması ve yeni kelimeler öğrenmesin de çalıştım. Ilkokul öğrencilerine özel ders verdim. Sağlık sorunlarından dolayı zeka gelişimini tanımlayamayan çocukların gelişiminde ve eğitim sürecinde yardımcı oldum. Referans. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Meryem B.

Meram - Konya

12.01.2024

27 Yaşında

27 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Anaokulu öğretmeniyim. 3 yıla yakın tecrübem var. Daha önce 6 aya yakın bakıcılık tecrübem mevcut. Etkinlikler konusunda yaş grubuna uygun olması kazanım göstergeleri tamamlayıcı planlamalar yaparak günümüzü verimli geçirmeye çalışabilirim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Elif O.

Meram - Konya

10.11.2023

31 Yaşında

31 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ben elif. Güvenilir, saygılı ve anlayışlı bir kişiyim. Çocukları çok seviyorum. Vicdanlı, merhametli bir insanım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zehra G.

Meram - Konya

06.11.2023

51 Yaşında

51 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Neşeli, sessiz biriyim. Yalnız yaşıyorum. Aile sahibi olmak istiyorum. Çalıştığım evde anne baba gibi olmasını, ben de onlara bir evladı gibi davranmak istiyorum. Teşekkür ediyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Damla K.

Meram - Konya

22.09.2023

22 Yaşında

22 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Sağlık yönetimi mezunuyum. Ayrıca yüksek lisans yapmaktayım. Aöf çocuk gelişimi okumaktayım. Çocukları çok seviyorum özellikle küçük yaşlarla çok anlaştığımı düşünüyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Günay Ç.

Meram - Konya

17.09.2023

41 Yaşında

41 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

4 çocuk annesiyim. Çocuk bakma konusunda tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Öz bakım becerileri konusunda (alt değiştirme vs gibi konularda) yardımcı olurum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Fatma M.

Meram - Konya

16.09.2023

46 Yaşında

46 Yaşında
Meram - Konya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Deneyimliyim. 12-13 yıl farklı işlerde çalıştım. Işsiz olduğum için iş arıyorum. 3 çocuk annesiyim, evliyim. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Konya Meram'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Konya Meram'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Konya Meram'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Konya Meram'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Konya Meram'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Konya Meram'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Konya Meram'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Konya Meram'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Konya Meram'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Konya Meram'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Konya Meram'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Konya Meram'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Konya Meram'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.