Kocaeli Darıca Yarı Zamanlı Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Kocaeli - Darıca ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Kocaeli Darıca Yarı Zamanlı Ev Yardımcısı

Kocaeli darıcada 1+1 evimde köpeğimle yaşıyorum. Tek erkeğim, evden çalışıyorum. Yemek ve ev işlerini yapabilecek yardımcıya ihtiyacım var. Evim küçük arada detaylı temizlik olmasını istiyorum. Haftanın 3 günü gelebilir. Çalışma saati ve ücreti karşılıklı konuşabiliriz. Saatler ve günler konusunda esneklik sağlayabilirim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

Kocaeli bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ahmet E.
Bakıcı Arayan Ahmet E.
Darıca - Kocaeli
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 20.11.2023
  • İlan No: 524702
  • Görüntülenme: 154
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.