Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Kocaeli Çayırova Bakıcı Arıyorum

10 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Kocaeli
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Kocaeli Çayırova Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Istoda K.

Çayırova - Kocaeli

08.05.2024

42 Yaşında

42 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Türkiye' ye 2017 yılında geldim. 2 çocuk annesiyim. Çocuklarım burada. Sarıyer'de 2 sene ev yardımcılığı yaptım. Oturma iznim bittiği için ayrılmak zorunda kaldım. Erenköy'de 2 sene bebek bakımında çalıştım. Oturma iznim bittiği için ayrılmak. . Devamını Oku

CountryFlag id-checkphone-mail-check
ProfilePic
Çevrimiçi

Esmanur İ.

Çayırova - Kocaeli

24.04.2024

22 Yaşında

22 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Açıköğretimde çocuk gelişimi okuyorum, son senem bir sene özelde okudum. Teorik açıdan bilgim var az çok. Çocuklarla ilgilenmeyi, oynamayı seviyorum. Bu tarz işleri yapabileceğimi düşünüyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Tuana Y.

Çayırova - Kocaeli

01.04.2024

23 Yaşında

23 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

9.000 - 13.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba ben tuana, 23 yaşındayım. Kocaeli/ çayırova' da ikamet ediyorum. ( kendi evimde bakıcılık yapıyorum). Öncelikle çocuklarla aram çok iyidir, onların mutluluğu benim mutluluğum. 4 tane kardeşim var, evlenene kadar ben baktım, anneme destek oldum. . . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Feyza K.

Çayırova - Kocaeli

16.10.2023

22 Yaşında

22 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Yarı Zamanlı / Part Time

Üniversite öğrencisiyim. Ek gelir amaçlı bir iş bakıyordum. Bakıcı olarak bir çocukla ilgilenmenin iyi olabileceğini düşündüm. Hem okul saatlerime de uygun oluyor. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Öznur K.

Çayırova - Kocaeli

13.01.2024

27 Yaşında

27 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhabalar ben önlisans eczane teknisyeni mezunuyum. 3 sene çalışıp evlendim. Şu an işimi yapmıyorum, 2 tane çocuğum var. Şu an için işe ihtiyacım var. Masraflarına yetişmek bayağı zor oluyor. Çocukları çok sevdiğim ve kendi çocuklarımdan. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Didem Y.

Çayırova - Kocaeli

01.09.2023

30 Yaşında

30 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhabalar ben didem. Lisede çocuk gelişimi ve eğitimi alanında öğrenim gördüm. Sevgi evleri ve okulumuza bağlı anaokulunda stajımı yaptım. Daha sonra erciyes üniversitesi'nde radyo, tv ve sinema okudum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Netice S.

Çayırova - Kocaeli

13.08.2023

49 Yaşında

49 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

49 yaşındayım. 2 torun sahibiyim. Çocuk bakıcılığı daha önce yaptım. Lise mezunuyum. Disiplinli ve çalışmayı seven biriyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Kardelen G.

Çayırova - Kocaeli

03.08.2023

23 Yaşında

23 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Yatılı

Kalabalık bir ailede yeğen ve bir kardeş büyütmüş biri olarak sevecen, sakin, kontrol edebilen, en önemlisi de iletişim yeteneği yüksek bir insanım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Neşe A.

Çayırova - Kocaeli

22.07.2023

40 Yaşında

40 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba. Iyi bir ailenin yanında gündüzlü iş aramaktayım. Ev işleri ve yemek konusunda tecrübeliyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Zehra K.

Çayırova - Kocaeli

05.09.2023

23 Yaşında

23 Yaşında
Çayırova - Kocaeli

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ben zehra. 22 yaşındayım. Sakarya sosyoloji bölümü mezunuyum. Aıesec ile ukrayna da dil okuluna gittim. Sakarya' da mini kreşte 1 sene ingilizce öğretmenliği yaptım. Sakarya' da okurken 3 ailenin çocuklarına oyun ablalığı ve bazı zamanlar. . Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Çayırova'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Kocaeli Çayırova'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Kocaeli Çayırova'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Kocaeli Çayırova'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Kocaeli Çayırova'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Kocaeli Çayırova'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Kocaeli Çayırova'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Kocaeli Çayırova'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Kocaeli Çayırova'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Kocaeli Çayırova'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Kocaeli Çayırova'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Kocaeli Çayırova'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Kocaeli Çayırova'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.