Kağıthane Gündüzlü Türk Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Kağıthane ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Kağıthane Gündüzlü Türk Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Kağıthane hamidiye mah. Oturuyoruz. Evimiz axis avm çok yakın. 13 aylık bebeğimiz için bakıcı arıyoruz. Eşim ve ben yazılımcıyız evden çalışıyoruz. Bacımızın bebeğimizin bütün bakımlarıyla ilgilenmesini, yemeği yapmasını, onun düzeninden sorumlu olmasını istiyoruz. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri bizim için uygun olur. Cumartesi pazar izin vereceğiz. Deneyimli ve referanslı adaylar tercih ediyoruz. Maaş olarak 18. 000 tl + yol ücreti vereceğiz. Sigorta yapabiliriz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

cemil ş.
Bakıcı Arayan cemil ş.
Kağıthane - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 21.11.2023
  • İlan No: 524749
  • Görüntülenme: 255
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.