Kağıthane Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Kağıthane ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Kağıthane Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Kağıthane merkez 3+1 dairemizde ben, eşim, 2 buçuk ve 3 aylık bebeğimiz birlikte yaşıyoruz. Ben ve eşim çalışıyoruz. Eşim yabancı uyruklu bir süre evden çalışacak. 2. 5 yaşındaki çocuğumuz tüm gün okulda oluyor. Gelen kişi bebeğimizin bakımını yapacak, bebeğimiz uyurken evin toparlamasına destek atacak birini istiyoruz. Çocuklarla arası iyi olmalı. Yemek ve temizlik beklentimiz yok. Aileden biri gibi olacak nadirde olsa cumartesi günleri seyahatlere giderken bizimle gelebilmeli. Üst dairemizde kedilerimiz var, kedilerimize mama verebilmeli. Normal koşullarda haftasonları izin. Haftaiçi 5 gün sabah 9 akşam 6 çalışacak. Maaş 7000 + yol vereceğiz. Cumartesi de çalışırım derse 8000 tl + yol ücreti vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

GENEL BEKLENTİLER

erdinç T.
Bakıcı Arayan erdinç T.
Kağıthane - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 30.09.2022
  • İlan No: 509958
  • Görüntülenme: 132
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.