Kadıköy Hasta Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Kadıköy Hasta Bakıcısı Arıyorum

Kadıköy koşuyolu' nda 3 oda 1 salon evimizde 2 kişi yaşıyoruz, 80 yaş annem var ben kızıyım 45 yaşındayım gün içinde çalışıyorum. Annemin sol tarafı felçli yürüme zorluğu çekiyor ama tam yatalak değil koluna girince tuvalete getiriyoruz, 70 kilo civarı, altına kaçırma olduğu için külot bez bağlıyoruz. Anneme bakacak, ilaçlarını düzenli verecek, evin günlük toparlama işlerini yapabilecek yemekleri ben yapıyorum, hasta bakım deneyimi ve oturma izni olan, güler yüzlü yardımcı bayan arıyorum. Şuan ayvalık ta yazlıktayız 1 ay kadar daha buradayız yardımcımız işe burada başlayacak. Kendine ait odası var. Haftada 1 gün izin yaparsa 7000 tl + 400 tl izin ücreti vereceğim 15 günde 1 izin kullanırsa 7500 tl + 400 tl veririm.

ADAY KRİTERLERİ

POZİSYON BİLGİLERİ

Hatice E.
Bakıcı Arayan Hatice E.
Kadıköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Meyra Demirbaş
  • Yayınlama Tarihi: 19.07.2022
  • İlan No: 511863
  • Görüntülenme: 126
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.