Kadıköy Gündüzlü Türk Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Kadıköy Gündüzlü Türk Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Kadıköy koşuyolu’nda oturuyoruz. 10 aylık kızımız için bakıcı arıyoruz. Hafta içi 09. 00-18. 00 çalışma saatlerinde gelmesini istiyoruz. Ben anneyim evden çalışıyorum bazen de dışarı çıkabiliyorum. Beklentimiz gün içinde iki defa bebeğin yan sitenin parkına götürülmesi, yemeğini yapılması, tüm bakımlarıyla ilgilenmesi. Deneyimli, daha önce bakıcılık yapmış adaylar tercih ediyoruz. Hazırlayabilirse akşam yemeği için bizede basit yemekler yapmasını istiyoruz. Maaş olarak 15. 000 + sigorta + yol ücreti vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

neval t.
Bakıcı Arayan neval t.
Kadıköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 18.11.2023
  • İlan No: 524697
  • Görüntülenme: 192
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.