Kadıköy Acıbadem Yatılı Hasta Bakıcı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Kadıköy Acıbadem Yatılı Hasta Bakıcı Arıyorum

Acıbadem'de ben annem ve babamla beraber yaşıyoruz. 3+1 evimiz için yatılı babama bakıcı arıyoruz. Babam prostat ameliyatı oldu ve böbrek yetmezliği var. 75 kilo babam. Arada tuvaletini kaçırıyor. Ilaç takibini yapacak ve tuvalet ihtiyacı olduğunda kolundan tutup destek olacak birini arıyoruz. Yemek yapmayacak arada evin toplanmasına yardımcı olması yeterli. Maaş 25. 000 tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Hasta Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Hasta Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sevinç Ö.
Bakıcı Arayan Sevinç Ö.
Kadıköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Tuba Cihan Yılmaz
  • Yayınlama Tarihi: 23.02.2024
  • İlan No: 525883
  • Görüntülenme: 899
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.