İzmit Yatılı Yaşlı Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Kocaeli - Gölcük ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İzmit Yatılı Yaşlı Bakıcısı

90 yaşındaki annemle izmit değirmenderedeki evinde kalacak bir yardımcı arayışımız mevcut. Annem gayet sağlıklı ancak yaşından ötürü ona göz kulak olacak, ev işlerini yapacak ve boş kalan vaktinde onla sohbet edecek birini istiyoruz. 15 günde bir izin yapması bizim için tercih sebebi olacaktır. Maaş her şey dahil 23. 000 tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Kocaeli bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Füsun Ş.
Bakıcı Arayan Füsun Ş.
Gölcük - Kocaeli
  • İlan Yetkilisi: Ceren Alok
  • Yayınlama Tarihi: 13.02.2024
  • İlan No: 525734
  • Görüntülenme: 543
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.