İzmir Güzelbahçe Yatılı Çocuk Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Güzelbahçe ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İzmir Güzelbahçe Yatılı Çocuk Bakıcısı

Izmir güzelbahçede 3 yaşındaki çocuğum eşim ve ben yaşıyoruz. Oğlum kreşten döndüğünde ve sabahları ona yemeğini yedirecek onla oyun oynayacak kalan zamanda da ev işlerine destek olacak türk yatılı yardımcı arayışımız mevcut. Gündüzlü bir elemanımız mevcut o sebepten daha çok çocuk odaklı çalışmasını bekliyoruz. Maaş 25. 000 tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İzmir bölgesinde oturan ailemizin Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hatice B.
Bakıcı Arayan Hatice B.
Güzelbahçe - İzmir
  • İlan Yetkilisi: Ceren Alok
  • Yayınlama Tarihi: 20.02.2024
  • İlan No: 525822
  • Görüntülenme: 548
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.