İstanbul Üsküdar Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Üsküdar ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Üsküdar Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı

Barbaros mahallesinde ki dublex evimizde 3 kişi yaşıyouz . Annem 82 yaşında kendi ihtiyaçlarını görebiliyor , aklı başında. Ben oğluyum ben ve eşim çalışıyoruz , gün içerisinde evde sadece annem oluyor. Beklentimiz anneme yardımcı olacak değnek ile yürüyor ama göz kulak olunmasını istiyoruz ilaçlarını takip edecek,ev işlerinde destek sağlayabilir. Cumartesi ve pazar izinli olacak sabah 9 akşam 6 saatleri arasında çalışacak. Maaş 17. 000 tl -20. 000 tl arasında değişecek yol parasıda vereceğiz. Bağlarbaşı metrosuna 5 dk mesafedeyiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yaşar k.
Bakıcı Arayan Yaşar k.
Üsküdar - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 13.02.2024
  • İlan No: 526150
  • Görüntülenme: 231
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.