İstanbul Şişli Yatılı Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Şişli ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Şişli Yatılı Ev Yardımcısı

Mecidiyeköy fulya mahallesinde eşim ve çocuklarımla yaşıyorum. 3 çocuğum var 6 yaş, 7yaş ve 8 yaş, gün içinde okulda 5 gibi geliyorlar, ben ve eşim çalışıyoruz gün içinde evde kimse olmuyor. Temizlik, ütü, çamaşır ve yemek yapabilen yardımcı istiyorum. Güzel yemek yapması önemli. Çocukları servise verip, servisten alacak. 30 ile 45 yaşlarında adaylar uygundur. Haftada bir gün izinli 20. 000tl maaş ve izin ücreti vereceğim. Kendisine ait odası olacak.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Filiz A.
Bakıcı Arayan Filiz A.
Şişli - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 23.11.2023
  • İlan No: 524582
  • Görüntülenme: 833
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.