İstanbul Sarıyer Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Sarıyer ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Sarıyer Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

Sarıyer maslakta 74 yaşında yarı yatalak kocam için yardımcı arıyoruz. Ben gün içinde evdeyim, ev işi yemek beklentim yok. Eşim beyin kanaması geçirdi, elinden tutup kaldırınca yürüyor sol elini kullanamıyor. Eşimin tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenecek, insilün iğnesini yapacak 35-45 yaş aralığında adaylar bizim için uygundur. Haftada 1 gün izin, maaş 23. 000 tl+ izin ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Hasta Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Hasta Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Simona Y.
Bakıcı Arayan Simona Y.
Sarıyer - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Gizem Ateş
  • Yayınlama Tarihi: 13.02.2024
  • İlan No: 525522
  • Görüntülenme: 1136
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.