İstanbul Sancaktepe Yarı Zamanlı Oyun Ablası

İstanbul(Anadolu) - Sancaktepe ilçesinde Oyun Ablası pozisyonu için bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Sancaktepe Yarı Zamanlı Oyun Ablası

Kemal türkler mahallesinde 2+1 evimizde eşim ve 7 yaşındaki çocuğum ile yaşıyorum. Gün içinde eşim ve ben işteyiz. Çocuğum 16. 00 da okuldan geliyor. Öz bakımını kendisi yapabiliyor. Servisten karşılayıp, yemeğini hazırlayıp, ödevlerine yardımcı olabilecek oyun ablası arıyorum. Birlikte kaliteli zaman geçirmelerini istiyorum. Haftanın 5 günü 3 buçuk gibi gelip 7 buçukta çıkabilir. Okul öncesi eğitimli ve yemek yapabilen adaylar önceliklidir. Yakın oturan ve sigara içmeyen adaylar tercihimiz. 6. 000 tl ile 10. 000 tl arası adayın tecrübesine göre maaş vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

GENEL BEKLENTİLER

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Oyun Ablası arayışı bulunmaktadır. Eğer Oyun Ablası pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

A. Sibel Ü.
Bakıcı Arayan A. Sibel Ü.
Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)
  • Yayınlama Tarihi: 01.12.2023
  • İlan No: 524167
  • Görüntülenme: 1381
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.