İstanbul Pendik Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Pendik ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Pendik Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Pendik sülüntepe' de 2+1 evimizde 2 kişi yaşıyoruz. Ben, eşim ve 6 aylık bebeğimiz var. Eşim yurt dışında çalışıyor ayda 2 defa geliyor, ben çalışıyorum. Beklentimiz bebeğimizin öz bakımlarıyla ilgilenmesi, bebek bakımında tecrübeli referanslı olması. Detaylı ev işi ve yemek beklentim yok, bebeğin dağıttığı alanı toplaması yeterli. Haftada 5 gün sabah 07:00 akşam 19:00 arası çalışacak, maaş olarak 15. 000 tl+ yol ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İSTENEN TECRÜBELER

GENEL BEKLENTİLER

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Emine O.
Bakıcı Arayan Emine O.
Pendik - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Gizem Ateş
  • Yayınlama Tarihi: 20.11.2023
  • İlan No: 523137
  • Görüntülenme: 187
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.