İstanbul Maltepe Gündüzlü Türk Yardımcı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Maltepe ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Maltepe Gündüzlü Türk Yardımcı

Maltepe'de 3+1 evimiz de eşim, 7 yaşında kızım, 9 aylık bebeğimizle birlikte yaşıyoruz. Gün içinde ben işteyim. Eşime ev işlerinde yardımcı olabilecek ve çocuk bakımına arada destek olabilecek yardımcısı arıyorum. Çocuklarımız ile eşim ilgileniyor. 1 kedimiz var. Hayvansever, 35 ile 40 yaşlarında ve sigara içmeyen türk adaylar tercihimizdir. Ben yurtdısına gittiğimde ek ücretle yatılı kalabilecek adaylar uygundur. Haftanın 5 günü sabah 9 da gelip akşam 5 te çıkabilir. Maaş 15. 000 tl ve yol ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

ismail k.
Bakıcı Arayan ismail k.
Maltepe - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 01.11.2023
  • İlan No: 517781
  • Görüntülenme: 1226
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.