İstanbul Küçükçekmece Yatılı Yaşlı Bakıcı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Küçükçekmece ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Küçükçekmece Yatılı Yaşlı Bakıcı Arıyorum

Küçükçekmece cumhuriyet mahallesinde 91 yaşında ki babaannem tek yaşıyor. Babaannem 70 kilo civarı destekle yürüyor, alt bezi kullanıyor. Gelen kişiden beklentimiz, öz bakımlarını yapıp gün içinde ihtiyaçlarını karşılaması. Haftada 1 gün izin, maaş olarak 22. 000 tl+ izin ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İSTENİLEN DİL BİLGİSİ

Türkçe

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eda U.
Bakıcı Arayan Eda U.
Küçükçekmece - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Gizem Ateş
  • Yayınlama Tarihi: 12.02.2024
  • İlan No: 526032
  • Görüntülenme: 469
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.