İstanbul Kağıthane Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Kağıthane ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Kağıthane Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Kağıthane nurtepe mahallesinde anne ve babam birlikte yaşıyor. Annemin bakıma ihtiyacı yok, nadiren ev işi ve yemek yapımında destek isteyebilir. Babam 79 yaşında ayakta, kanser hastası tedavi görüyor. Alt bezi kullanmıyor, tuvalet ihtiyacında ve duş almasına destek olacak birini arıyoruz. Haftada 1 gün izin, maaş olarak 22. 000 tl+ 1000 tl izin ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gökmen A.
Bakıcı Arayan Gökmen A.
Kağıthane - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Gizem Ateş
  • Yayınlama Tarihi: 12.02.2024
  • İlan No: 526116
  • Görüntülenme: 242
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.