İstanbul Kağıthane Part Time Oyun Ablası Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Kağıthane ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Kağıthane Part Time Oyun Ablası Arıyorum

Çağlayan' da 3+1 evimizde 4 kişi yaşıyoruz. Ben, eşim, 2. 5 yaş ve 3 aylık çocuklarımız var. Ben evdeyim 3 aylık oğlumuzla ilgileniyorum, eşim çalışıyor, 2. 5 yaş oğlumuz kreşe gidiyor. Gelen kişiden beklentim çocuk bakımında bana destek olması. Haftada 1 gün temizlik için yardımcımız geliyor, yemekleri ben yapıyorum ev işi yemek beklentim yok. Haftada 3 gün 17:00 - 21:00 arası çalışacak, maaş olarak 6000 tl vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Duygu D.
Bakıcı Arayan Duygu D.
Kağıthane - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Gizem Ateş
  • Yayınlama Tarihi: 14.11.2023
  • İlan No: 524599
  • Görüntülenme: 454
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.