İstanbul Kadıköy Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Kadıköy Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Caddebostan' da 3+1 evlerinde anne ve babam birlikte yaşıyor. Annem 77 babam 80 yaşında, sağlıklı kişisel ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Beklentimiz ev işi yemek yapacak, tecrübeli referanslı adaylar bizim için uygundur. Haftada 1 gün izin, maaş olarak 18. 000 tl+ izin ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakan A.
Bakıcı Arayan Hakan A.
Kadıköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Gizem Ateş
  • Yayınlama Tarihi: 16.11.2023
  • İlan No: 524598
  • Görüntülenme: 303
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.