İstanbul Esenyurt Gündüzlü Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Esenyurt ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Esenyurt Gündüzlü Ev Yardımcısı

Esenyurt ardıçlı mahallesinde ki 4+1 dublex evimizde eşim ve ben yaşıyoruz. Evimizde çok iş yükü yok beklentimiz yemek temizlik ve ütü yapılması. Bazen misafirlerim gelebiliyor . Daha önceki yardımcımız 12 sene bizimle çalıştı uyumlu bir aileyiz uzun yıllar çalışacak birisini istiyoruz. Cumartesi ve pazar günü izinli olacak. Sabah 9 akşam 5 arasında çalışacak. Haftasonu misafirlerim geldiğinde gelmesini isteyebilirim bu konuda esenek biri olmalı. Maaş 12. 000 tl + yol ücreti + sigorta düşünüyoruz. Sigorta istenmezse maaşı ona göre konuşacağız.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aylin Ş.
Bakıcı Arayan Aylin Ş.
Esenyurt - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 17.11.2023
  • İlan No: 524610
  • Görüntülenme: 264
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.