İstanbul Beşiktaş Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beşiktaş ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Beşiktaş Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

Akat mahallesinde ki 3+1 evimizde ben ve eşim yaşıyoruz. Eşim yabancı. 9 aylık bir bebeğimiz var 6 yaşında bir oğlumuz var. Gelen kişiden beklentimiz bebeğin bakımlarıyla ilgilenmesi. Onun dışında ev toparlaması yapabilir. Oğlum okuldan gelditen sonra onu karşılamasını istiyoruz. Referansı olan , bebek bakım tecrübesi olan birini istiyoruz. 2 kedimiz var. Haftada 1 gün izin maaş 20. 000 tl ile 25. 000 tl arasında değişkenlik gösterecek.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kerem Y.
Bakıcı Arayan Kerem Y.
Beşiktaş - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 23.11.2023
  • İlan No: 517862
  • Görüntülenme: 1006
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.