İstanbul Bakırköy Yarı Zamanlı Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Bakırköy ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Bakırköy Yarı Zamanlı Ev Yardımcısı

Bakırköy ataköy sahilde 2+1 evimiz de eşim ve 10 aylık bebeğimle beraber yaşıyoruz. Evimiz marmaraya 10 dk lık mesafede. Bebeğimle ilgilenen bakıcım var. Küçük bir köpeğim var. Temizlik, ütü ve iyi yemek yapabilen yardımcı arıyorum. Hayvansever, referanslı ve dinamik adaylar uygundur. Haftanın 5 günü sabah 9 da gelip, öğlen 2 de çıkabilir. Veya haftanın 3 günü sabah 9 da gelip, akşam 5 de çıkabilir. Maaş olarak 10. 000 tl vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İŞVEREN TALEPLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Selva A.
Bakıcı Arayan Selva A.
Bakırköy - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 23.11.2023
  • İlan No: 524185
  • Görüntülenme: 1199
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.