Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

İstanbul(Avrupa) Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

9 Yaşlı Bakıcısı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
 • İstanbul(Avrupa)
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

İstanbul(Avrupa) Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı Bul

Naciye V.

Büyükçekmece - İstanbul

16.05.2024

39 Yaşında

39 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

25.000 - 29.000 TL - Yatılı

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Istanbul üniversitesi 2 yıllık ön lisans mezunuyum, hasta ve yaşlı sertifikasına sahibim. 1985 doğumluyum. 1 yıl engelli senin benim bakım merkezinde çalıştım. Bakım personeli olarak. Devamını Oku

Nılufar U.

Büyükçekmece - İstanbul

15.04.2024

46 Yaşında

46 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Yatılı

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Türkiye ' ye 2 yıl önce geldim, evliyim, 3 çocuğum var, memleketteler, burada ablamla yaşıyorum. Tükçe konuşup anlayabiliyorum. Rusça ' yı kendimi ifade edecek kadar biliyorum. Türk yemeklerini biraz biliyorum. Referansım var. Silivri ' de. . Devamını Oku

CountryFlag id-checkref-check

Nılufar E.

Büyükçekmece - İstanbul

22.01.2024

50 Yaşında

50 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Yatılı

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Türkiye' ye 2022 sonlarında geldim. Evliyim 5 çocuğum var burada kızımın yanında kalıyorum. Geldiğimden beri silivri' de gıda üzerinde bir fabrikada çalışıyorum. Şuan yatılı yaşlı bakımı işi arıyorum. Devamını Oku

CountryFlag id-checkref-check

Safiye T.

Büyükçekmece - İstanbul

22.01.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Yarı Zamanlı / Part Time

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Hayvanları çok severim, onlar en iyi arkadaşlar. Lezzetli tatlılar ve yemekler yapmayı severim. Bilhassa kurabiye yapmaya bayılırım. Anlayışlı, anaç ruhluyum. 21 yaşındayım. Elimden her iş gelir. Sorumluluğunu aldığım, üstlendiğim iş için elimden gelen en iyisini. . Devamını Oku

Leyli C.

Büyükçekmece - İstanbul

19.01.2024

35 Yaşında

35 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Yatılı

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Türkiye' ye 6 ay önce geldim. Evliyim 1 çocuk annesiyim ailem memlekette yaşıyor. Türkçe anlıyor ve konuşuyorum. Basit türk yiyecekleri hazırlayabilirim. Halkalı' da 2 ay yaşlı bakımında çalıştım. Maaşta anlaşamadığımız için ayrıldım. Şu an yatılı. . Devamını Oku

CountryFlag id-checkref-check

Naciye Ş.

Büyükçekmece - İstanbul

04.11.2023

39 Yaşında

39 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Adım naciye, istanbul üniversitesi muhasebe bölümü mezunuyum. Hasta ve yaşlı bakıcısı sertifikam var. 1985 doğumluyum. Devamını Oku

Meryem T.

Büyükçekmece - İstanbul

16.04.2024

23 Yaşında

23 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Yarı Zamanlı / Part Time

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

2 sağlık bölümü mezunuyum. Bir çok işte tecrübem var. Hoşgörülü ve öğrenme kabiliyetim yüksek. Devamını Oku

Cansu A.

Büyükçekmece - İstanbul

06.05.2024

31 Yaşında

31 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

31 yaşındayım. 4 çocuk annesiyim. Lise mezunum. Ehliyetim var. Çok iyi yemek yaparım, elim çevik, pratik bir kadınım. Derli toplu düzeni seven bir yapım vardır. Sigara kullanıyorum. Hafta sonu çalışmamak önemli benim için çocuklarıma vakit. . Devamını Oku

Semra Ç.

Büyükçekmece - İstanbul

02.07.2023

56 Yaşında

56 Yaşında
Büyükçekmece - İstanbul

Yatılı

Yaşlı Bakıcısı  olarak çalışabilirim

Ilkokul öğretmeniyim, temmuz 2023 'de emekli oluyorum. Çocukları ve hayvanları çok severim. Devamını Oku

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Nedir? İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Nedir?, merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Enuygunbakici.com'da Yaşlı Bakıcısı olarak çalışmak isteyen binlerce iş arayanın ne kadar ücrete çalışabileceklerini profillerinden görebilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Ücretleri

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı ücretleri belirlenirken, ailenin beklentileri ile bakıcının eğitimi, nitelikleri, tecrübeleri ve referans durumu gibi faktörler genelde ön plana çıkmaktadır.

Bakılacak kişinin fiziksel ve psikolojik durumu da İstanbul Büyükçekmece'de İş arayan yaşlı bakıcılar için önem teşkil etmektedir.

Bunların dışında ülkemizdeki ortalama maaş seviyeleri ve İstanbul Büyükçekmece'de yabancı yaşlı bakıcısı çalıştırmak isteniyor ise döviz kur durumu da etkili olmaktadır.
İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Maaşlarını etkileyen faktörler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Yatılı / gündüzlü / yarı zamanlı çalışılması
 • Çalışma saatleri
 • İzin gün sayısı
 • Yemek, temizlik, ütü gibi beklentiler ve bu beklentilere paralel olarak evin büyüklüğü
 • Hizmet edilecek kişi sayısı
 • Beklenen operasyonel işler (market alışverişi +Bir yere getirip-götürme vb)
 • Uzmanlık gerektiren işler ( Tansiyon-Şeker Ölçümü + Şoförlük vb )
 • Yaşlı Bakıcısının Deneyimleri
 • Referans durumu
 • Türk veya Yabancı uyruklu olması

İstanbul Büyükçekmece'de Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı Ücret Seviyeleri

Aile büyüklerimizi emanet edeceğimiz bu pozisyon için hem yabancı uyruklu hem de Türk kişiler gündüzlü yani tam zamanlı olarak çalışmak isteyebilmektedirler. Çalışılacak evin merkezi yerde olması ve ulaşım kolaylığı ile haftada 2 gün izin verilmesi gibi durumlar, tercih sebebi olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul Büyükçekmece'de Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı ücretleri, yaşlı kişinin bakım gereksinimleri ve ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte 17.000 TL ile 23.000 TL arasındadır.

İstanbul Büyükçekmece'de Yatılı Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Büyükçekmece'de Yatılı Yaşlı Bakıcısı ücretleri, bakıcının sağladığı hizmetin kapsamı, deneyim düzeyi ve yaşlı kişiye sunduğu özel hizmetlere göre değişmekle birlikte ortalama 20.000 TL ile 27.000 TL arasındadır. Evde yaşayan kişi sayısı ve ayrı bir oda verilip verilmemesi de tercih sebebi olarak etki etmektedir. Ülkemizde daha çok Özbek, Türkmen, Kırgız gibi yabancı uyruklu kişilerin talep ettiği bu pozisyon için dövizin mevcut durumu da önemli olabilmektedir.

Yaşlı Bakıcısı Kimdir?

Yaşlı bireylerin günlük yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak ve destek olmak için görevlendirilen bu kişiler, ilaç takibi, yemek yapılması, ev işleri gibi görevleri de yerine getirmektedirler. Bazen yaşlımızın yalnız kalmaması ve sohbet edebileceği bir arkadaşı olması için de böyle bir ihtiyaç belirebilir. Çekirdek aile yapısının yaygınlaşması ve bireylerin yoğun iş temposu başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler olmak üzere yaşlılarımızı emanet edebileceğimiz güvenilir birini bulmayı zorunlu hale getirmektedir. İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı arıyorum diyen kişiler, enuygunbakici.com platformu üzerinden evlerine yakın mesafede oturan, referanslı, uygun maliyetli ve kimlik bilgisi onaylanmış adaylara kolayca erişebilmektedirler.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Annemize, babamıza veya değer verdiğimiz başka bir aile büyüğümüze bakacak olan kişileri seçerken, şüphesiz en önemli konu güvendir. Deneyimli ve referanslı adayları tercih etmek bu yüzden oldukça önemlidir. Bakıcı adayı ile görüşürken talep ve beklentiler net olarak ifade edilmeli, aynı şekilde adayın da beklentileri net olarak anlaşılmalıdır. Böylece anlaşılan kişi ile uzun vadeli çalışılma ihtimali artırılmış olacaktır. Aday; anlayışlı, sorumluluk sahibi, düzenli, temiz, sabırlı, enerjisi yüksek ve güler yüzlü gibi kriterlerden ne kadar fazlasına sahip ise, yaşlımızın hayat kalitesine olumlu katkı sağlama ihtimali de o kadar fazlalaşacaktır.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Arıyorum Nasıl Bulabilirim?

İstanbul Büyükçekmece'de aradığınız Yaşlı Bakıcısını platformumuz üzerinden kendiniz bulabilir veya ajans hizmeti alarak bizim bulmamızı isteyebilirsiniz.

Bakıcınızı kendiniz bulmak isterseniz ilan oluşturarak başvuru yapan bütün adaylar ile dilediğiniz şekilde iletişime geçebilir, satın alacağınız paketin içeriğine göre beğendiğiniz diğer iş arayan adayları arayabilir, mesaj gönderebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

 İşe alım sürecinizin profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmesini isterseniz ise hemen bize ulaşarak Ajans Hizmeti talep edebilirsiniz.

Yaşlı Bakıcısı

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Büyükçekmece'de Yatılı Yaşlı Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?  

İstanbul Büyükçekmece'de Yatılı Yaşlı Bakıcısı fiyatları, 20.000 TL ile 27.000 TL arasındadır. Beklentilerinize ve adayın niteliklerine göre bu ücret değişebilecektir.

İstanbul Büyükçekmece'de Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı Ücreti Ne Kadar?  

İstanbul Büyükçekmece'de Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı ücreti, 17.000 TL ile 23.000 TL arasında değişmektedir. Yabancı Yaşlı Bakıcısı ücretleri de yine bu ücretlere yakındır. Yaşlı Bakıcısı Maaşları, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Çalışılacak evin merkezi konumda olup olmaması ve ulaşım imkanları da ön plana çıkabilmektedir. Ayrıca Bakıcının daha önce çalıştığı yerden referanslı olması da bu ücretleri etkilemektedir.

İstanbul Büyükçekmece'de Yabancı Yaşlı Bakıcısı Maaşlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Genel faktörlere ek olarak, ülkedeki döviz kuru seviyesi ve istenilen yabancı dili iyi seviyede konuşabilmesi, maaşları etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha fazla yaşadığı bölgelerde Yabancı Yaşlı Bakıcısı ücretleri daha düşüktür.

Yaşlı Bakıcısı Nasıl Seçilmeli?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken hiç şüphesiz en önemli konu güvendir. Seçiminizi yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli yaşlı bakıcısı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca kolay iletişim kurulabilen, dürüst, düzenli, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi olması gibi faktörler de oldukça önemlidir.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Bulduktan Sonra Hangi Evrakları İstemeliyim?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve yaşlı bakıcısından mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Yaşlı Bakıcısının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, sevdiklerinizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Arıyorum Ne Yapmalıyım?  

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

  Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

 2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısına İş Görüşmesinde Ne Sormalıyım?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişiyi seçme kararını verirken, yapacağınız iş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca İstanbul Büyükçekmece'de iş arayan Yaşlı Bakıcısı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

İstanbul Büyükçekmece'de Yaşlı Bakıcısı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?  

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve Yaşlı Bakıcısı iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Yaşlı Bakıcısı Yaşlı Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Yaşlı Bakıcısı Hizmeti
Biz aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. Bakıcımız da şuan oldukça iyi. Teşekkür ederiz.
Annemize kızı gibi olacak bir bakıcıyı siteniz üzerinden bulduk. Teşekkür ederiz.
Canımız gibi sevdiğimiz annemizi emanet edeceğimiz bayan ile siteniz üzerinden anlaştık. Sağolsun gerçekten iyi birisi. Böyle devam etmesini istiyoruz. Teşekkür ederiz.
Yaşlı babamıza bakacak bir abla ararken sitenizi keşfettim. İyiki de keşfetmişim. Düzgün birisi ile anlaştık çok şükür. Size de teşekkür ederim.