İstanbul Ataşehir Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Ataşehir ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

İstanbul Ataşehir Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Ataşehir içerenköy mahallesinde ki 3+1 evimizde 3 kişi yaşıyoruz. 15 aylık bir kızımız var. Ben anneyim bazı günler evden bazı günler ofisten çalışıyorum. Nisan ayına kadar annem bizimle olacak. Gelen kişiden beklentimiz bebeğimizin bakımlarıyla ilgilenmesi öncelik bebeğimizin bakımları olacak ev işi beklentimiz yok toparlamaya yardımcı olabilir annemde destek sağlayacak. 1 köpeğimiz var yaşlı bir köpek sürekli uyuyor. Referansı olan , bebek bakmış tecrübeli birisini istiyoruz. Cumartesi ve pazar günü izinli olacak. Sabah 8 akşam 6 buçuk arası çalışacak. Maaş 20. 000 tl-25. 000 tl arasında değişecek. Sigortada yapabiliriz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Bebek Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

ÖZGE Y.
Bakıcı Arayan ÖZGE Y.
Ataşehir - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Seda Koçoğlu
  • Yayınlama Tarihi: 14.02.2024
  • İlan No: 525799
  • Görüntülenme: 949
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.