İŞ ARAYAN SIKÇA SORULAN SORULAR

enuygunbakici.com İş Arayan kişilere doğru ve güvenilir ailelerin yanında çalışabilmelerini sağlamak için uzman bakış açısı ile çalışan Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. ye ait bir platformdur.

Ev Hizmetlerinde güvenli ve sizin için en uygun yerde çalışmak istiyorsanız hemen enuygunbakici.com ailesine katılın. Ofislerimize gelin sizi yakından tanıyalım.

Sizlerle yapacağımız yüzyüze görüşmeler ve mülakatlar sonrası, size en uygun ve en doğru işi bulmak için uzman ekibimiz yardımcı olacaktır.

İsterseniz enuygunbakici.com üzerinden İşlere başvuru yapabilir ve sizinle temas etmemizi sağlayabilirsiniz. Bizimle daha fazla detayınızı paylaşmak istiyorsanız “İş Talebi Oluştur” sayfasındaki gerekli alanları doldurabilirsiniz.

Ayrıca telefon ile arayarak veya internet sitemizde bulunan canlı sohbet alanını kullanarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

enuygunbakici.com da görülen işlerle görüşme yapmak istiyorsanız öncelikle İş Arayan Havuzumuza dahil olmanız gerekmektedir. Eğer İş Arayan Havuzumuza dahil olmuşsanız, görülen işler için görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz öncelikle enuygunbakici.com tarafından değerlendirilir ve uygun olması durumunda bilgileriniz İşverene aktarılır. İşverenin de uygun görmesi durumunda görüşme gerçekleştirilir. Eğer İş Arayan Havuzumuza dahil değilseniz, görüşmek istiyorum kaydı bırakarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. İş Arayan Havuzumuza dahil olmak için mutlaka ofislerimize gelmeli ve yüzyüze yapacağımız mülakatlara katılmanız gerekmektedir.

8 yıllık tecrübemiz doğrultusunda İş Arayan adayların güvenlikleri için oldukça hassas davranmaya gayret ediyoruz. Tabi söz konusu olan şeyin insan olması nedeniyle şirket olarak güvenlik garantisi veremiyoruz. Gerekli tedbir ve güvenlik önlemlerini almak İş Arayanın sorumluluğundadır. enuygunbakici.com olarak İş Arayan adayların çalışacakları yeri mutlaka görüyor ve İşverenin güvenilir olduğundan emin olmaya çalışıyoruz.

Yabancı Uyruklu kişilerin Türkiye’ de çalışabilmeleri için mevcut yasalar çerçevesinde çalışma izinlerinin olması gerekmektedir. Yürürlükteki uygulamalar gereği Yabancı Uyruklu kişiler kendileri başvurarak çalışma izni yapamazlar. Yabancı Uyruklu kişinin Çalışma izni, İşveren tarafından Çalışma Bakanlığına başvuruda bulunarak yapılabilir. Çalışma izni yapılabilmesi için yabancı uyruklu kişinin öncelikle Türkiye’ de oturma izni olması şartı aranmaktadır. Çalışma izni yaptırırken enuygunbakici.com dan destek alabilirsiniz.