Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla
İlan Hizmeti
Nasıl Çalışır?
 1. 1
  block

  İlan Verin

  İhtiyacınızı detaylı paylaşın, adaylar ilanınıza başvuru yapsın

 2. 2
  block

  Adayları Değerlendirin

  İlanınıza başvuru yapan adayları inceleyin, arayın, mesaj atın

 3. 3
  block

  Havuzdan Seçin

  İlanınıza başvuru yapmayan aday profillerini inceleyin, uygun adayları arayın, mesaj atın, işinizi önerin

 4. 4
  block

  Bakıcınızı Bulun

  Uygun gördüğünüz adaylarla görüşme planlayın ve işe alım yapın

İlan Hizmeti Nedir ?

enuygunbakici.com üzerinden kolayca iş ilanı oluşturabildiğiniz ve işinize başvuru yapan kişilerin iletişim bilgilerini görüntüleyebildiğiniz bir hizmettir.
Alacağınız paket kapsamında iş arayan havuzundaki kişilerin de iletişim bilgilerini görebilir, mesaj gönderebilir ve işinizi önerebilirsiniz.

İlan Verme İpuçları ?

İlanınıza gelecek başvuruların hem sayısını arttırmak hem de işiniz için en doğru başvuruları almak istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

 • Doğru Pozisyon Seçimi İş arayan adayların bir çoğu genelde pozisyona göre iş araması yapmaktadır. Doğru pozisyon seçimi yapmanız, doğru adayların işinizi görmesini ve daha fazla başvuru almanızı sağlayacaktır.
 • Aradığınız Nitelikleri Eksiksiz Belirtme İlan oluştururken seçeceğiniz nitelikler, doğru adayların işinize başvuru yapması açısından oldukça önemlidir. Aradığınız ek nitelikler varsa, ilanın açıklama kısmında belirtmelisiniz.
 • Doğru İlan Başlığı Oluşturma İş Arayan Adaylar öncelikle ilan başlıklarını görmektedirler. Doğru bir ilan başlığı oluşturmanız, işinize uygun adayların dikkatini çekmeyi sağlar ve ilanınıza daha fazla başvuru almanıza olanak tanır.
 • Talebinizi Net Anlatan bir Açıklama Yazısı İlan açıklama kısmında işinizi ve beklentilerinizi net ve açık bir şekilde belirtmeniz, gereksiz başvuruların önüne geçecek ve hem zaman tasarrufu hem de doğru adayların işinize başvuru yapmasını sağlayacaktır.
 • Doğru Maaş Belirleme Piyasa koşullarının altında bir maaş belirtmeniz, ilanınıza yapılacak başvuru sayısını düşürebilir. İşiniz için maaş belirlerken; pozisyon, çalışma yeri, çalışma saatleri ve iş arayan adaydan beklentileriniz ön plana çıkacaktır. İşiniz için doğru maaş belirlemeye çalışırken, blog sayfamızdaki güncel ücretler kısmından fikir edinebilirsiniz. Güncel Bakıcı Ücretleri