Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Hatay Bakıcı Arıyorum

9 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Hatay
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Hatay Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Zehra Ç.

İskenderun - Hatay

15.05.2024

22 Yaşında

22 Yaşında
İskenderun - Hatay

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

2023 yılında afyon kocatepe üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. Eğitimim içerisinde gelişim psikolojisi dersi aldım. Eğitimimin ikinci yılında bir dikkat ve algı merkezinde 3-12 yaş arası çocuklarla stajımı tamamladım. Bdt, act ve çözüm odaklı terapi. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Sinem A.

Defne - Hatay

07.05.2024

37 Yaşında

37 Yaşında
Defne - Hatay

Yatılı

Biz hatay antakya'dan depremzedeyiz. Iki evladım var. Depremde her şeyimizi kaybettik. Yeniden hayata tutunmaya çalışıyoruz. Eşimin ve benim işe çok ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim. Yatılı müştemilat olan aile olarak çalışabileceğimiz bir iş arıyoruz. Eşimin. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Sena Y.

Antakya - Hatay

24.01.2024

22 Yaşında

22 Yaşında
Antakya - Hatay

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Daha önce çocuklarla çok ilgilendim, onlarla eğlenmek, onlara bir şeyler öğretmek ve vakit geçirmek benim için hem eğlenceli hem de severek yaptığım bir şey. Her konuda bana güvenebilirsiniz. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Esma Nur H.

Arsuz - Hatay

12.12.2023

21 Yaşında

21 Yaşında
Arsuz - Hatay

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Merhaba 20 yaşındayım. Genç bir kızım. Kendimden eminim, yaparım böyle işleri. Benim annem de şeker hastasıydı vefat etmeden önce ona ve babama da ben baktığım için sizi anlıyorum. Bu işe ihtiyacım var. Güzel yemek yaparım. . . Devamını Oku

id-check
ProfilePic
Çevrimiçi

Yasemin O.

Antakya - Hatay

29.08.2023

40 Yaşında

40 Yaşında
Antakya - Hatay

Yatılı

Sıcak soğuk, zeytinyağlılar, türk mutfağı tecrübem var. Kısmen dünya, özellikle italyan mutfağı tecrübem de bulunmakta. Tatlı, pasta yapımı deneyimim de bulunmakta. Burger, pizza, ızgara, tava yemekleri tecrübesine de sahibim. Depremzedeyim. Konaklamalı iş arıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Esra M.

Defne - Hatay

19.08.2023

28 Yaşında

28 Yaşında
Defne - Hatay

Yatılı

Dokuz eylül üniversitesi moda ve tekstil tasarımı bölümünden mezun oldum. Resim, sanat, tenis, voleybol ilgi alanlarımdandır. Çocuk bakımında herhangi bir iş tecrübem yoktur fakat çocuk enerjisine sahip şefkatli, sabırlı ve neşeli bir insanımdır. Çocuklarla. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Sevil A.

İskenderun - Hatay

16.07.2023

48 Yaşında

48 Yaşında
İskenderun - Hatay

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Evliyim, 3 çocuk annesiyim. 8 senedir iskenderun'da yaşıyorum. Azerbaycan' da devlet hastanesi'nde baş hemşire olarak laborantta çalıştım. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Gülay B.

İskenderun - Hatay

09.07.2023

52 Yaşında

52 Yaşında
İskenderun - Hatay

Yatılı

Yazdığınız bütün kriterlere fazlasıyla sahibim. Her şekilde annenizin yanında olurum. Yatılı olması benim için de avantaj olur çünkü deprem bölgesinden geliyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Emel A.

Antakya - Hatay

14.06.2023

46 Yaşında

46 Yaşında
Antakya - Hatay

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Ben emel. Yatılı çalışamam ancak isterseniz sabahtan akşama kadar birkaç gün deneriz. Anlaşırsak devam ederiz, uymazsa da sorun yok. Dilerseniz telefonla da bir ön görüşme yapabiliriz. Devamını Oku

phone-mail-check

Sıkça Sorulan Sorular

Hatay 'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Hatay 'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Hatay 'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Hatay 'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Hatay 'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Hatay 'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Hatay 'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Hatay 'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Hatay 'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Hatay 'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Hatay 'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Hatay 'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Hatay 'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.