Hafta İçi 5 Gün Yatılı Ev Yardımcısı Çocuk Bakım

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Hafta İçi 5 Gün Yatılı Ev Yardımcısı Çocuk Bakım

Kadıköy caddebostan' da 3+1 dairemizde 3 kişi yaşıyoruz, 5 yaş çocuğumuz var, biz karı-koca çalışıyoruz, çocuk da tam gün kreşe gidecek. Beklentimiz günlük ev işi, yemek, ütü, ev düzeni ile ilgilenilmesi olacak. Çocuk okuldan gelince onunla da ilgilenebilecek, güzel diyalog kurabilecek, uzun süre bir ailede çalışmak isteyen, 30-50 yaş aralığında birisini arıyoruz. Derin temizlik için haftada 1 gün gelen birisi var. Hafta içi 5 gün yatılı çalışabilir maaş olarak 20. 000 + izin ücreti vereceğim. Hafta içi 5 gün sabah 8 akşam 7 arası gündüzlü de çalışabilir, kendi çalışma saatlerimizden dolayı saatler bu şekilde olmak zorunda. Maaş olarak 18. 000 tl + yol ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Anadolu) bölgesinde oturan ailemizin Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zeynep K.
Bakıcı Arayan Zeynep K.
Kadıköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 18.11.2023
  • İlan No: 522239
  • Görüntülenme: 1586
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.