Gündüzlü Kadıköy Türk Bakıcı Aranıyor

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Gündüzlü Kadıköy Türk Bakıcı Aranıyor

Kadıköy kazasker' de 4 oda 1 salon evimizde 4 kişi yaşıyoruz, 13 aylık bebeğim ve 11 yaş kızım var. Evde 8 yıldır çalışan türk bir ablamız var bebeğe bakıyor, ev işi temizlik yapıyor, evde çalışan ablamıza yardımcı olacak, bebek bakımı ev işi yemek gibi sorumlukları paylaşacaklar, mevcuttaki ablamız uyumlu güler yüzlü birisidir. Uzun yıllar bir ailede çalışmak isteyen, ailesel problemli olmayan, sigara kullanmayan, 30-50 yaş aralığında birisi uygundur. Gündüzlü olursa sabah 8 akşam 6 arası çalışacak, cumartesi yarım gün gelebilir saati görüşürüz. Maaş olarak 8000 tl + yol ücreti vereceğim. Sigorta isterse konuşalım ücretinden biraz düşebiliriz orta yol bulabiliriz. Eve 1 ay sonra kedi alacağız.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Betül C.
Bakıcı Arayan Betül C.
Kadıköy - İstanbul(Anadolu)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 22.09.2022
  • İlan No: 508015
  • Görüntülenme: 122
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.