Göktürk Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Eyüpsultan ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Göktürk Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Biz göktürk'te yaşayan 5 kişilik bir aileyiz. Evimiz müstakil villa. Alt katta kendine ait odası her şeyi mevcut. 3 yaşında çocuğum için bakıcı arıyorum. 7 ve 9 yaşında çocuğum kendi ihtiyaçlarını karşılıyor. 3 yaşında çocuğumun genel ihtiyaçlarını karşılayacak uzun vadede bu işi yapmak isteyen bir aday arıyorum. Evde eşim yemek yapıyor. Temizlik için dışardan hizmet alıyoruz. Sadece bazı zamanlar ev dağıldığında ve toz alınması gerektiğinde yardımcı olması yeterli. Maaş 35. 000 tl.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Guliyev E.
Bakıcı Arayan Guliyev E.
Eyüpsultan - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Tuba Cihan Yılmaz
  • Yayınlama Tarihi: 12.02.2024
  • İlan No: 526026
  • Görüntülenme: 338
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.