Göktürk Karı Koca Ev Yardımcısı Arıyoruz

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Eyüpsultan ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Göktürk Karı Koca Ev Yardımcısı Arıyoruz

Eyüpsultan göktürk' de bulunan evlerinde annem ve kız kardeşim birlikte yaşıyorlar. Kız kardeşim çalışıyor, annem aktif bir bayan. Evinin temizliği, yemeği ve toparlamasını yapacak ayrıca bahçe işleri ile ilgilenecek karı koca arıyoruz. Bir tane bahçede bir tane evde olmak üzere 2 köpeğimiz var. Beyefendinin ehliyetinin olmasını istiyoruz merkeze gidip işleri halledebilmeli. En fazla 50 yaşa kadar adaylar tercih ediyoruz. Kendilerine ait evleri olacak 5 yaşından büyük çocukları varsa kabul edebiliriz. Deneyimli ve referansı olan adaylar istiyoruz. Bir önceki bakıcılarımız bizimle 6 yıl çalıştı. Haftada bir gün birlikte izin yapabilirler. Maaş 15. 000 tl vereceğiz.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

Buse Naz Ç.
Bakıcı Arayan Buse Naz Ç.
Eyüpsultan - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: İlminur Karakaya
  • Yayınlama Tarihi: 23.09.2022
  • İlan No: 514534
  • Görüntülenme: 312
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.