Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Giresun Bakıcı Arıyorum

7 sonuç bulundu.
Bakıcı Profilleri arasından size en uygun bakıcıyı bulun ve hemen görüşme talep edin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
İlçe
  • Giresun
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Giresun Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Beyza B.

Merkez - Giresun

17.05.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Merkez - Giresun

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

21 yaşındayım. Gülmeyi güldürmeyi çok seviyorum. 60 kilo 1. 55 boyundayım. Sakin biriyim. Sağlıkçıyım. Küçük yaştan itibaren çocuk baktım. Teyzemin çocuklarını doğduğu günden beri yanlarında oldum. 10 yılı aşkındır küçük yaştan beri ilgiliyim. Etrafımda çocuklara. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Sudenaz T.

Merkez - Giresun

15.05.2024

18 Yaşında

18 Yaşında
Merkez - Giresun

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Hemşire yardımcılığı okudum. Bir çocuğa gerek psikolojik gerek fiziksel nasıl davranılması gerektiğini biliyorum. Daha önceden çocuk bakmışlığım var. Çocuklarla ilgilenmeyi çok seviyorum. Güler yüzlü yapımla çocukla oyunlar oynar tüm gün ilgilenir gözünüzü arkada bırakmamaya çalışırım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Aynur .

Merkez - Giresun

10.05.2024

50 Yaşında

50 Yaşında
Merkez - Giresun

Tam Zamanlı / Gündüzlü

31 yıllık hemşireyiim. 15 yıl yoğun bakım tecrübem, sağlık meslek ebelik bölümü mezunuyum. Sonrasında hemşirelik lisans bitirdim. Sağlık bakanlığına bağlı devlet hastanelerinde görev yaptım. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Kadriye E.

Tirebolu - Giresun

30.04.2024

29 Yaşında

29 Yaşında
Tirebolu - Giresun

13.000 - 17.000 TL - Yatılı

Çocuk gelişimi mezunuyum, 29 yaşındayım, çocuk bakımı, gelişimi ve eğitimi konusunda deneyimliyim. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Nesrin Ç.

Merkez - Giresun

18.04.2024

46 Yaşında

46 Yaşında
Merkez - Giresun

17.000 - 21.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Bebek, çocuk ve yaşlı bakımında deneyimli, sorumluluk sahibi, uyumlu bir insanım. Ayrıca eğitimciyim, 5 yıl sınıf öğretmenliği yaptım. Üniversite mezunuyum. Sigara kullanmıyorum. Sigara içilen bir ortamda çalışamam. Yeni doğan bebek konusunda da deneyimliyim. Ikiz bebek. . Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Cemile Zubayde K.

Merkez - Giresun

02.11.2023

58 Yaşında

58 Yaşında
Merkez - Giresun

Yatılı

Cemile ben, 1965 21 aralık doğumluyum. Bakıcı işi arıyorum. Devamını Oku

ProfilePic
Çevrimiçi

Ceren K.

Çanakçı - Giresun

17.10.2023

26 Yaşında

26 Yaşında
Çanakçı - Giresun

Yatılı

Görele sağlık meslek lisesi acil tıp teknisyeni - giresun üniversitesi ilk ve acil yardım bölümünden mezunum. 4 sene aktif olarak acil servis hemşireliği yaptım. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Giresun 'da Yatılı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?

Giresun 'da Yatılı Bakıcı fiyatları ortalama 23.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Beklentileriniz ve adayın becerileri bu ücretin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Giresun 'da Gündüzlü Bakıcı Ücreti Ne Kadar?

Giresun 'da Gündüzlü bakıcı ücreti, 17.000 TL ile 26.000 TL arasındadır. Bu ücretler, bakıcıdan beklentilerinize, çalışma saatlerine ve bakıcının eğitimi ile deneyimi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Giresun 'da Yabancı Bakıcı Maaşları Ne kadar?

Genel faktörlere ek olarak, Giresun 'da yabancı uyruklu bakıcıların maaşlarını belirleyen farklı faktörler vardır. Tercih edilen bir yabancı dili iyi seviyede konuşması ve ülkedeki döviz kuru seviyesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca yabancıların nüfus olarak daha az yaşadığı şehirlerde Yabancı bakıcı ücretleri diğer şehirlere göre daha yüksektir.

Güvenilir Bakıcı Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bakıcıyı seçerken en önemli konu güvendir. Seçim yaparken, önceliğiniz referanslı ve tecrübeli bakıcı adayları olmalıdır. Daha önce hizmet verdiği aile ile görüşülmeli, bakıcı adayı daha yakından tanınmaya çalışılmalıdır. Ayrıca açık iletişime sahip, dürüst, güler yüzlü, düzenli, sabırlı ve sorumluluk sahibi olması gibi kriterler de gözden kaçırılmamalıdır.

Giresun 'da Bakıcı ile Çalışmaya Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Kimlik Bilgisi: Evinizde çalıştıracağınız kişinin kimlik fotokopisi mutlaka alınması gereken bir evraktır. Bu kişi eğer yabancı uyruklu ise, oturma izni veya pasaport  fotokopisi almanız gerekmektedir. Olası bir adli durumda bu belgenin sizde bulunması, bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Bakıcının açık adresini yani nerede oturduğunu bilmeniz güvenliğiniz için önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyip, resmi bir evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sabıka Kaydı: Bakıcının  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge de oldukça önemlidir ve mutlaka istenmelidir. Böylece bakıcının daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını ilgili evrak üzerinden kolayca görebilirsiniz.

Sağlık Raporu: Bakıcının herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını öğrenmek, ailenizi olası bir hastalık riskinden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz

Giresun 'da Bakıcı Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Giresun 'da Bakıcı bulmak için 2 şekilde ilerleyebilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti Alabilirsiniz,

   Profesyonel ekibimiz size en güvenilir ve en doğru adayları önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti Alabilirsiniz,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Giresun 'da Bakıcının Yan Hakları Nelerdir?

Aday, Yol ücreti ve İzin ücreti gibi haklar talep edebilir. Bu haklar ve tutarları,  karşılıklı anlaşmanıza göre değişmektedir.

Giresun 'da Bakıcı ile İş Görüşmesi Nasıl Olmalı?

İş görüşmelerinde adayları olabildiğince gözlemlemeye çalışmalısınız. Jest ve mimikleri, konuşma tarz ve üslubu, iletişim kurma yeteneği gibi detaylar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır. İş deneyimlerini ve bu işlerden neden ayrıldıklarını anlatmalarını isteyebilir, daha önce çalıştığı yerler ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Fazla aday ile görüşme yapmak doğru karar vermenizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca Giresun 'da iş arayan bakıcı adaylarına beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve bu beklentilerin karşılanabileceğine dair geri bildirimleri alıyor olmalısınız.

Giresun 'da Bakıcı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bakıcının güvenilir ve işini özenle yaptığına emin olmalı ve iş başı yaptığında en azından bir süre yanında kalarak gözlem yapmalısınız.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı olarak iş arayanlara buradan ulaşabilir ve iş teklifi yapabilirsiniz. Bebek Bakıcısı Hizmeti
Yaklaşık 4 yıldır sizinle çalışıyorum ve bir çok arkadaşıma da sizi önerdim. Hem anne babamızın evinde hem de kendi evimize aldığımız yardımcılar için gerçekte çok yardımcı oldunuz. Süpersiniz.
Uzun zamandır yaşlı bakıcısı arayışımız vardı ve bir çok firma ile görüştük. Genelde bütün firmalar sadece para odaklı yaklaşıyorlar. Siz ise müşterilerinize uzun vadeli bakıyorsunuz bence bu çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.
Çocuk bakıcısı aradığım sitenizde düzgün gördüğüm bir çok profil vardı. Oluşturduğum ilana da bir çok düzgün başvuru aldım. Görüştüğüm bir bakıcı ile de anlaştık. Çocuğumuz için de bizim için de şuan herşey çok olumlu. Teşekkür ederim.
Babama destek olacak bir hasta bakıcı bulmak için kayıt bırakmıştım. Profesyonel bir sistem ve düzgün çalışanlarınız sayesinde aradığımız bakıcıyı hızlıca bulduk. Sağolsun gelen kişiden gerçekten çok memnunuz. Bir çok bakıcı ajansı ile çalışmış birisi olarak sizlere teşekkür ediyorum.
Ev İşlerine Yardımcı olacak birisini bulmak için temas ettiğimiz enuygunbakici.com ekibi gerçekten danışmanlık hizmet kalitesi ile fark yarattı. Bir çok alternatif arasından içimize gerçekten sinen ve işini düzgün yapan bir ev yardımcısı bulduk. Teşekkür ederiz.
Aradığımız bebek bakıcısını sitenizden buldum. Sitenizin kullanımı oldukça kolay ve ilan vermek sadece 2 dakikamı aldı. Bir çok başvuru içinden güvenebileceğimiz bir bakıcıyı işe aldık. Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.
Yalnız yaşayan yaşlı anneme yardımcı olacak, yemeklerini ve ev işlerini yapacak gerçekten güvenebileceğimiz birisini arıyorduk. Sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler.Bakıcı danışmanlık süreçleri çok hızlı ve insan odaklı çalışıyorlar. 2 gün içerisinde dürüst bir bakıcı ile anlaştık. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.