Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Faslı Bakıcı Arıyorum

6 Faslı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Faslı Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Bahia A.

Merkez - Kütahya

01.04.2024

26 Yaşında

26 Yaşında
Merkez - Kütahya

Yatılı

Faslı Bakıcı

Ben bahia ait. Şu an türkiye'de yaşıyorum, 7 ay önce türkiye'ye iç mimarlık okumak için geldim. Lisansımı pazarlama ve ticaret alanında ve ikinci lisansımı ticaret hukuku ve sosyal koruma alanında aldım. Fas'ta iç tasarım satıcısı. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Rania E.

Etimesgut - Ankara

18.03.2024

23 Yaşında

23 Yaşında
Etimesgut - Ankara

Yarı Zamanlı / Part Time

Faslı Bakıcı

23 yaşındayım, faslıyım. Iç mimarlık ve çevre tasarım bölümü okuyorum, dil olarak arapça, fransızca, türkçe biliyorum. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Chaimae E.

Serdivan - Sakarya

27.04.2023

24 Yaşında

24 Yaşında
Serdivan - Sakarya

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Faslı Bakıcı

Merhabalar, benim adım şeyma. 23 yaşındayım, faslıyım ve fas'ta yaşıyorum, lise mezunuyum, daha önce fas'ta ki lc waikiki ve defacto mağazalarında yaklaşık 2,5 yıl hem kasiyer hem de satış elemanı olarak çalıştım. Türkiye'de ise toptan. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

İbtissam R.

Çiğli - İzmir

24.04.2023

27 Yaşında

27 Yaşında
Çiğli - İzmir

Yarı Zamanlı / Part Time

Faslı Bakıcı

Çocuklar ile iyi anlaşıyorum. Fransızca dilim var. Üniversitede okudum, ekonomi bölümü. Türkiye'de 5 sene yaşadım. Şu an evliyim ama çocuklarım yok. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Kawtar M.

Bakırköy - İstanbul

12.01.2023

33 Yaşında

33 Yaşında
Bakırköy - İstanbul

Yarı Zamanlı / Part Time

Faslı Bakıcı

Fransızca, arapça, ingilizce biliyorum. Referansım var. Çocukları çok seviyorum ve iyi vakit geçebiliyorum. Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Hajar D.

Merkez - Karabük

19.08.2022

21 Yaşında

21 Yaşında
Merkez - Karabük

Yarı Zamanlı / Part Time

Faslı Bakıcı

Benim adım hajar, faslıyım, karabük'te uluslararası ilişkiler okuyorum. Üniversite başlamadan önce işe ihtiyacım var . Fas'ta çeşitli derneklerde çocuklarla çalıştım. Devamını Oku

CountryFlag

Sıkça Sorulan Sorular

Yatılı Faslı Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Yatılı Faslı Bakıcı Ücretleri ortalama 26.000 TL ile 32.000 TL arasındadır. Karşılıklı beklentiler ile adayın niteliğine göre ücretler farklılık gösterebilmektedir.

Gündüzlü Faslı Bakıcı Fiyatları Nedir?

Gündüzlü Faslı Bakıcı fiyatları, adayın deneyim ve becerileri ile ailenin beklentilerine göre 20.000 TL ile 27.000 TL arasında değişmektedir. İş arayan Gündüzlü Faslı Bakıcılar genelde evlerine yakın ve ulaşım imkanı rahat olan adreslerde çalışmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle merkezi yerlerde olmayan veya ulaşım imkanı zor olan yerler için bu ücretler artış gösterebilmektedir.

Faslı Bakıcı Maaşlarını Etkileyen Faktörler

Faslı Bakıcı Maaşları, genel olarak adaydan talep edilen işin içeriği ile adayın deneyim ve niteliğine göre belirlenmektedir. Yatılı veya gündüzlü talep edilmesi, çalışma saatleri ve izin durumu ile adayın önceki tecrübeleri ve referans durumu gibi faktörler önemlidir. Tercih edilen bir yabancı dili yeterlilik seviyesinde bilen bakıcılar daha fazla ücret talep edebilmektedirler. Ülkemizdeki döviz kuru da Faslı Bakıcı maaşlarının belirlenmesine ciddi oranda etki etmektedir. Ayrıca Faslıların nüfus olarak daha az yaşadıkları bölgelerde, sosyalleşme sorunundan dolayı talep ettikleri ücretler artmaktadır.

Faslı Bakıcı Nasıl Olmalı?

Her şeyden önce evinize alacağınız ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişinin güvenilir olması gerekmektedir. Referanslı adayları tercih etmeli ve eski çalıştıkları yer ile görüşerek Faslı Bakıcıyı daha yakından tanımaya çalışmalısınız. Ayrıca kolay iletişim kurulabilen, dürüst, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü olması gibi kriterler de önemlidir.

Faslı Bakıcı Arıyorum Nasıl Bulabilirim?

Aradığınız Faslı bakıcıyı firmamız aracılığıyla 2 şekilde bulabilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti,

   Profesyonel ekibimiz size en doğru ve en güvenilir Faslı Bakıcı adaylarını önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Faslı Bakıcı Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Faslı Bakıcıya iş başı yaptırdığınızda bir süre yanında olmalı ve gözlem yapmalısınız. İşini özenle yaptığına ve sorumluluk alabileceğine dair kanaat oluşturmalısınız.

Faslı Bakıcılar ile İş Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Kişinin iletişim yeteneğini, tavırlarını ve nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek için iş görüşmeleri oldukça önemlidir. İyi bir gözlem yapmalı ve olabildiğince soru sormalısınız. Beklentilerinizi, anlaşıldığından emin olacağınız şekilde net olarak ifade etmelisiniz. İş Arayan Faslı Bakıcıdan da beklentisinin ne olduğunu ve sizin beklentilerinizi karşılama noktasında kendisini nasıl değerlendirdiğini sorabilirsiniz.

Faslı Bakıcı Çalışmaya Başlamadan İstenmesi Gereken Evraklar

Kimlik Bilgisi: Çalıştıracağınız kişinin kimlik bilgisi elinizde olması gereken önemli bir evraktır.  Faslı bakıcınızdan hem oturma izni hem de pasaport fotokopisi alınması doğru olacaktır. Olası bir adli durumda bu belgelerin hazır bulunması, birçok konuda size kolaylık sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Faslı Bakıcının nerede oturduğunu yani açık adresini bilmeniz önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyerek, resmi evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sağlık Raporu: Faslı Bakıcının bulaşıcı bir hastalık taşıyıp taşımadığını bilmek, ailenizi olası risklerden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz.

Sabıka Kaydı: Faslı Bakıcı uzun süredir ülkemizde bulunuyor ise,  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge istenebilir. Böylece bakıcının ülkemizde daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını görebilirsiniz.

Faslı Bakıcı Çalıştırmak için Bilinmesi Gerekenler

Yabancı Uyruklu kişilerin ülkemizde çalışabilmeleri için mevcut yasalar gereği çalışma izinlerinin bulunması gerekmektedir. Yürürlükteki uygulamalar gereği bu kişiler kendileri başvurarak bu izni alamazlar. Faslı Bakıcının Çalışma izni, İşveren tarafından Çalışma Bakanlığına başvurarak yapılabilir. Çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için kişinin öncelikle Türkiye’ de oturum izni olması şartı aranmaktadır. Yurt dışında bulunan ve ülkemize çalıştırılmak üzere davet edilen kişiler için bu şart geçerli değildir. İzni onaylanıp çalışmaya başlayan Faslı Bakıcının aylık SGK Primlerinin İşveren tarafından ödenmesi gerekecektir.

Ev hizmetlerinde çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için aşağıdaki şartlardan birisi geçerli olmalıdır.

  • Evinde 15 (On Beş) yaşından küçük çocuğu bulunanlar çocuk bakıcısı olarak çalıştırmak şartıyla,
  • Evinde veya birinci derece akrabası olması şartıyla başka bir evde 65 (Altmış Beş) yaşından büyük birisinin genel bakımını yapması şartıyla,
  • 65 yaşından küçük ama hastalığı doktor raporu ile sabit olanlar için birinci dereceden akrabalar, ilgili kişinin bakımında çalıştırma şartıyla,

yabancı uyruklu kişi için çalışma izni alabilirler. Faslı Bakıcınıza çalışma izni yaptırırken enuygunbakici.com ekibinden destek alabilirsiniz.