Eyüpsultan Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Eyüpsultan ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır. HEMEN BAŞVUR

İş Tanımı

Eyüpsultan Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Eyüpsultan' da 3+1 evimizde 3 kişi yaşıyoruz, 90 yaşında anne, oğlu ve gelini, ben çalışıyorum eşim gün içinde evde. Annemiz ayakta destekle ihtiyacını görüyor, ilaçları var onlar verilecek, yemeği yapılıp önüne koyulacak beklentimiz bu kadar. Ev işi temizlik falan beklemiyoruz, annemize baksın, onu rahat ettirsin, sürekli gözetiminde kontrolünde olsun, sohbet ve arkadaşlık etsin yeterli. Haftada 1 gün izin, maaş olarak 8000 tl + 400 tl izin ücreti vereceğim.

POZİSYON BİLGİLERİ

ÇALIŞMA YERİ BİLGİLERİ

ADAY KRİTERLERİ

İstanbul(Avrupa) bölgesinde oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Üye Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Enuygunbakici.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir. Enuygunbakici.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle bakıcı girişi yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan "Hemen Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nedim G.
Bakıcı Arayan Nedim G.
Eyüpsultan - İstanbul(Avrupa)
  • İlan Yetkilisi: Ozan Kiraz
  • Yayınlama Tarihi: 23.11.2022
  • İlan No: 516264
  • Görüntülenme: 132
X
Eleman görüştürmeleri için ücret talep edilmemektedir.

Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 Numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel bilgileriniz güvencemiz altındadır ve kesinlikle reklam/promosyon amacı ile kullanılmayacaktır.