Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz İlan Yayınlayın !İlan Yayınla

Etiyopyalı Bakıcı Arıyorum

4 Etiyopyalı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtreler
Filtreler
Şehir
Pozisyonlar
Çalışma Şekli
Uyruğu
Cinsiyet
Referans Durumu
Eğitim Seviyesi
Yabancı Dil Bilgisi
Yaş Aralığı
-
Fotoğraflı Adaylar
Medeni Durumu
FİLTRELE
FİLTRELE

Etiyopyalı Bakıcı Bul

ProfilePic
Çevrimiçi

Eyorusalem M.

Merkez - Çanakkale

12.04.2024

20 Yaşında

20 Yaşında
Merkez - Çanakkale

13.000 - 17.000 TL - Tam Zamanlı / Gündüzlü

Etiyopyalı Bakıcı

Deneyimli bir eğitimci olarak, genç zihinleri beslemek ve pozitif bir öğrenme ortamı oluşturmak konusunda tutkulu olduğumu belirtmek isterim. Şirketinizin ailelere bütünsel bakım sağlama konusundaki taahhüdü, değerlerimle mükemmel uyum içindedir. Ayrıca, çocuk bakımı ve ev yönetimi. . Devamını Oku

CountryFlag
10 saat önce aktifti
ProfilePic
Çevrimiçi

Wbrst Worku G.

Yenimahalle - Ankara

02.04.2024

21 Yaşında

21 Yaşında
Yenimahalle - Ankara

Yarı Zamanlı / Part Time

Etiyopyalı Bakıcı

Çocukların güvenliğine ve refahına öncelik verirken ingilizce becerilerini geliştirmek için eğlenceli, ilgi çekici ve eğitici aktiviteler oluşturma konusunda yetenekli, sorumlu bir oyun ablasıyım. Aynı zamanda öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma tutkusuna sahip yetenekli. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Bizualem U.

Keçiören - Ankara

01.03.2024

31 Yaşında

31 Yaşında
Keçiören - Ankara

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Etiyopyalı Bakıcı

Adım bizualem wondimu ve etiyopyalıyım. Debre markos üniversitesi'nden muhasebe ve finans alanında lisans diplomam ve istanbul ticaret üniversitesi'nden uluslararası finans alanında yüksek lisans derecem var. Ingilizce ve türkçe dillerini biliyorum. Daha önce bankada 5 yıldan. . Devamını Oku

CountryFlag
ProfilePic
Çevrimiçi

Emebet Tadesse A.

Sultangazi - İstanbul

25.08.2022

35 Yaşında

35 Yaşında
Sultangazi - İstanbul

Tam Zamanlı / Gündüzlü

Etiyopyalı Bakıcı

Türkiye ye 5 yıl önce geldim. Bekarım burada arkadaşlarım ile birlikte yaşıyorum. Oturma izin var. Türkçeyi konuşabiliyorum, ingilizcem iyi seviyede. Türk yemeklerini yapamıyorum. Beylikdüzün' de 3 yıl ev yardımcısı olarak yatılı çalıştım. Memlekete gittiğim için. . Devamını Oku

CountryFlag id-checkref-check

Sıkça Sorulan Sorular

Yatılı Etiyopyalı Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

Yatılı Etiyopyalı Bakıcı Ücretleri ortalama 24.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Ailenin beklentileri ve adayın niteliğine göre ücretler değişebilmektedir.

Gündüzlü Etiyopyalı Bakıcı Fiyatları Nedir?

Gündüzlü Etiyopyalı Bakıcı fiyatları, adayın deneyim ve becerileri ile ailenin beklentilerine göre 20.000 TL ile 27.000 TL arasında değişmektedir. İş arayan Gündüzlü Etiyopyalı Bakıcılar genelde evlerine yakın ve ulaşım imkanı rahat olan adreslerde çalışmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle merkezi yerlerde olmayan veya ulaşım imkanı zor olan yerler için bu ücretler artış gösterebilmektedir.

Etiyopyalı Bakıcı Maaşlarını Etkileyen Faktörler

Etiyopyalı Bakıcı Maaşları, genel olarak adaydan talep edilen işin içeriği ile adayın deneyim ve niteliğine göre belirlenmektedir. Yatılı veya gündüzlü talep edilmesi, çalışma saatleri ve izin durumu ile adayın önceki tecrübeleri ve referans durumu gibi faktörler önemlidir. Tercih edilen bir yabancı dili yeterlilik seviyesinde bilen bakıcılar daha fazla ücret talep edebilmektedirler. Ülkemizdeki döviz kuru da Etiyopyalı Bakıcı maaşlarının belirlenmesine ciddi oranda etki etmektedir. Ayrıca Etiyopyalıların nüfus olarak daha az yaşadıkları bölgelerde, sosyalleşme sorunundan dolayı talep ettikleri ücretler artmaktadır.

Etiyopyalı Bakıcı Nasıl Olmalı?

Her şeyden önce evinize alacağınız ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz kişinin güvenilir olması gerekmektedir. Referanslı adayları tercih etmeli ve eski çalıştıkları yer ile görüşerek Etiyopyalı Bakıcıyı daha yakından tanımaya çalışmalısınız. Ayrıca kolay iletişim kurulabilen, dürüst, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü olması gibi kriterler de önemlidir.

Etiyopyalı Bakıcı Arıyorum Nasıl Bulabilirim?

Aradığınız Etiyopyalı bakıcıyı firmamız aracılığıyla 2 şekilde bulabilirsiniz.

1) Ajans Hizmeti,

   Profesyonel ekibimiz size en doğru ve en güvenilir Etiyopyalı Bakıcı adaylarını önerecek ve işe alım süreciniz bizim tarafımızdan yönetilecektir. Ajans hizmeti alırken de, sitemizde beğendiğiniz adaylar ile görüşme talep edebilirsiniz.

2) İlan Hizmeti,

   Kendiniz kolayca iş ilanı oluşturabilir ve işinize başvuru yapan adayları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız paket içeriğine göre, işinize başvuru yapmayan adaylar ile de iletişime geçebilir, mesaj gönderebilir, iş önerebilir veya whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz.

Etiyopyalı Bakıcı Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etiyopyalı Bakıcıya iş başı yaptırdığınızda bir süre yanında olmalı ve gözlem yapmalısınız. İşini özenle yaptığına ve sorumluluk alabileceğine dair kanaat oluşturmalısınız.

Etiyopyalı Bakıcılar ile İş Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Kişinin iletişim yeteneğini, tavırlarını ve nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek için iş görüşmeleri oldukça önemlidir. İyi bir gözlem yapmalı ve olabildiğince soru sormalısınız. Beklentilerinizi, anlaşıldığından emin olacağınız şekilde net olarak ifade etmelisiniz. İş Arayan Etiyopyalı Bakıcıdan da beklentisinin ne olduğunu ve sizin beklentilerinizi karşılama noktasında kendisini nasıl değerlendirdiğini sorabilirsiniz.

Etiyopyalı Bakıcı Çalışmaya Başlamadan İstenmesi Gereken Evraklar

Kimlik Bilgisi: Çalıştıracağınız kişinin kimlik bilgisi elinizde olması gereken önemli bir evraktır.  Etiyopyalı bakıcınızdan hem oturma izni hem de pasaport fotokopisi alınması doğru olacaktır. Olası bir adli durumda bu belgelerin hazır bulunması, birçok konuda size kolaylık sağlayacaktır.

İkametgah Belgesi: Etiyopyalı Bakıcının nerede oturduğunu yani açık adresini bilmeniz önemli bir konudur. Kişinin sözlü beyanı ile yetinmeyerek, resmi evrak istemeniz daha doğru olacaktır.

Sağlık Raporu: Etiyopyalı Bakıcının bulaşıcı bir hastalık taşıyıp taşımadığını bilmek, ailenizi olası risklerden koruyacaktır. Özellikle hepatit B VE C ile Hiv virüs testi isteyebilirsiniz.

Sabıka Kaydı: Etiyopyalı Bakıcı uzun süredir ülkemizde bulunuyor ise,  e-devlet üzerinden veya Adliyeden alacağı ve kesinleşmiş mahkumiyet kararlarını gösteren bu belge istenebilir. Böylece bakıcının ülkemizde daha önce kesinleşmiş bir mahkumiyetinin olup olmadığını görebilirsiniz.

Etiyopyalı Bakıcı Çalıştırmak için Bilinmesi Gerekenler

Yabancı Uyruklu kişilerin ülkemizde çalışabilmeleri için mevcut yasalar gereği çalışma izinlerinin bulunması gerekmektedir. Yürürlükteki uygulamalar gereği bu kişiler kendileri başvurarak bu izni alamazlar. Etiyopyalı Bakıcının Çalışma izni, İşveren tarafından Çalışma Bakanlığına başvurarak yapılabilir. Çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için kişinin öncelikle Türkiye’ de oturum izni olması şartı aranmaktadır. Yurt dışında bulunan ve ülkemize çalıştırılmak üzere davet edilen kişiler için bu şart geçerli değildir. İzni onaylanıp çalışmaya başlayan Etiyopyalı Bakıcının aylık SGK Primlerinin İşveren tarafından ödenmesi gerekecektir.

Ev hizmetlerinde çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için aşağıdaki şartlardan birisi geçerli olmalıdır.

  • Evinde 15 (On Beş) yaşından küçük çocuğu bulunanlar çocuk bakıcısı olarak çalıştırmak şartıyla,
  • Evinde veya birinci derece akrabası olması şartıyla başka bir evde 65 (Altmış Beş) yaşından büyük birisinin genel bakımını yapması şartıyla,
  • 65 yaşından küçük ama hastalığı doktor raporu ile sabit olanlar için birinci dereceden akrabalar, ilgili kişinin bakımında çalıştırma şartıyla,

yabancı uyruklu kişi için çalışma izni alabilirler. Etiyopyalı Bakıcınıza çalışma izni yaptırırken enuygunbakici.com ekibinden destek alabilirsiniz.